2726
عنوان

ای کاش بمیرم از بس بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 8751 بازدید | 91 پست
یکی دو تا از دوستام حس میکنم با خنجر میزنن وسط قلبم باز درش میارن میزنن یجای دیگش. نمیدونم قبلا چه فخری بهشون فروخته بودم ک حالا دارن انتقام میگیرن.

دندون لق رو باید گند اینجور دوستات رو بنداز سطل زباله 

نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم     دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ی زنه هست میره واسع مامانم خبر چینی میکنه. میگه مادر ،شوهرم فلان چیزو گفته بیصار چیزو گفتع. مامانمم میاد برا من تعریف میکنخ تو جمع خواهر برادرا. اتیش میگرم . از یه لحاظم دلم براشون اتیش میگیره ک بخاطر من باید حرف بشنون

• به نظر من که مهمترین مشکل تو اعتماد بنفسه پایینته برو مشاوره دوستم. این چیزا که تو میگی حاد یا گنده نیس بخدا . تو سخت میگیری عزیزم . مامانم هر وقت دلم میگیره میگه اگه همه آدما جمع شن بدبختیاشون رو کاغذ بنویسن بریز وسط خدا بگه هر کدوم رو میخواید بردارید اینقدر بدبختیای دیگران تحملش سخته که هر کس دنبال کاغذ خودش میگرده

ی زنه هست میره واسع مامانم خبر چینی میکنه. میگه مادر ،شوهرم فلان چیزو گفته بیصار چیزو گفتع. مامانمم میاد برا من تعریف میکنخ تو جمع خواهر برادرا. اتیش میگرم . از یه لحاظم دلم براشون اتیش میگیره ک بخاطر من باید حرف بشنون

پای همون زنه رو بده شوهرت قلم کنه

به نظر من که مهمترین مشکل تو اعتماد بنفسه پایینته برو مشاوره دوستم. این چیزا که تو میگی حاد یا گنده نیس بخدا . تو سخت میگیری عزیزم . مامانم هر وقت دلم میگیره میگه اگه همه آدما جمع شن بدبختیاشون رو کاغذ بنویسن بریز وسط خدا بگه هر کدوم رو میخواید بردارید اینقدر بدبختیای دیگران تحملش سخته که هر کس دنبال کاغذ خودش میگرده

سخته که خانوادت بخاطر تو شرمنده باشن. تو نقطه ضعفشون باشی از این سختر نیست تو دنیا . ادم شرمنده خودش باشه شرمنده بقیه نباشه

ای کاش خواهرام برادرم و بابام و مامانم بخاطر من هیچ وقت شرمنده نباشن. اپ

من مراسمی نداشتم. دوستام میدیدن و میشنیدن که با چه خاری ازدواج کردم . بازم پیام میدادن که چرا عروسی نگرفتی؟ چرا خبر ندادی چرا عکس نگرفتین. چرا بی خبر؟ از عمد منو ازار میدادن. از عمد با حرفایی منو میچزدندن. الان خیلی وقته با خیلیا رابطمو قطع کردم . اما خسته شدم. از اینکه بقیه فکر کنن من عقده ایم. و شاید بهم ترحم کنن. حس میکنم وقتی اسم عروسی میشه تو چشمام نگاه میکنن ببینن من چه حسی دارم. وقتایی که یه ادم جدید ازم میپرسه کدوم ارایشکاه بودی برا عروسیت دلم میخاد اب بشم.

عزيزم ناشكري نكن به اين فكر كن چقدر آدما بودن چه مجلساي مجللي گرفتن سوهرشون بهشون خيانت كرده و... وحتي خيليا مجلس گرفتنو عاشق نبودن كه براي هم تلاش كنن داشته هاي زندگيتو نگاه كن

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺

عزیزم خودت رو خیلی دست کم گرفتی،شاید یه چیزایی رو نداشته باشی ،اما مطمئنا یه چیزایی هم داری ک بقیه حسرتشو میخورن.مثلا شما سایه ی مادر بالا سرته ک امیدوارم هزاران سال زیر سایش باشی اما مادر من وقتی فقط ۱۶سالم از دنیا رفت،الان من ناظر بودم جشن عروسی نمیگرفتم اما مادرم زنده بود

میشه لطف کنید یه صلوات ب روح مادرم هدیه کنید،ازتون خیلی ممنونم دوستاي خوبم

2706