2737
2739

سلام ..من بعد از سقط دوقلوهام معلوم شد سپنوم رحم دارم...دکترم دوهفته دیگه وقت عمل داده...شماها که عمل کردین بعدش راحت باردار شدین؟ تهدید به سقط تو بارداریای بعدیتون برطرف شد؟

دکترم میگه سپتوم باعث میشه فضای رحم کوچیک بشه وجنین زودتر ازموعد دنیا بیاد.

میگه هیستروسکوپی درمانی باعث بزرگ شدن رحم وموندن بچه تا ماه آخر میشه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

سلام عزیزم من هیسترو شدم دکترم قبل از عمل تشخیص سپتوم داد ولی حسین عمل متوجه شد سپتوم نبوده و ی دیواره رحمم ضخیم بود ک تراشید‌. فعلا باردار نشدم مشکل اسپرم داریم و اگه خدا بخاد اینماه iui میکنم. پیام دادم ک بگم اصلا از عملش نترس.اولا ک بیهوشی کامله، بعدش هم اصلا احساس درد نمیکنی ولی حسی ک انگارس ی چیزی توی رحم کم شده اذیت میکنه من خداروشکر اونقد راحت بودم ک بعدش ناهار رفتیم درکه. ان شاءالله مشکلت حل شه و نی نی دار شی

من سپتوم داشتم و عمل کردم

بعدش ای وی اف کردم و باردار شدم و الان پسرم بغلمه

ای وی اف بخاطر مشکل همسرم بود

دکترم میگفت با سپتوم باردار شی خطر سقط هست

گردو ... شکستم...  گردو ... شکستم ........................................‌‌.‌‌........     زدم پاتو شکستم😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم که راهنمائی کردین.انشالله آسیما جون ما هم بزودی مادر میشیم.منم دوقلوهامو با ای یو ای باردار شده بودم که پنج ماهه دردم گرفت و نموندن

ممنون شاپرک جون...انشالله پسر نازتو خداببخشه براتون و زیر سایتون قد بکشه...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2731

منم یماه پیش دوقلوهامو توماه 6 بازایمان زودرس یهویی از دست دادم.

دکترتون از کجا تشخیص داد شما سپتوم دارین و چی باعث رایمان زودرس شده؟؟  قبل بارداری عکس رنکی و سونو شدم مشکلی نبود. البته تنبلی تخمدان داشتم و با دارو باردار شدم