2726
عنوان

مامان هایی که تو هفته سی ام به بعد هستین...

| مشاهده متن کامل بحث + 11788 بازدید | 106 پست
چرا گروه نمیشه رفت. لینک مسکلی داره؟

بین join chat فاصله نندازین

چون خطا میداد من با space فاصله انداختم.

وگرنه لینک سالمه.

تست کردم خودم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما میشه بگین تو هفته۳۰ بارداری وزن نینیهاتون چقدره دوستم ۱۲۰۰هست یکم نگرانشم

ببین دکترش چی میگه.

آخه بچه با بچه متفاوته. یه وقت میبینی اون وزن برای یکی خوبه برای یکی پایینه.

اگه دکترش راضیه، مشکلی نیست.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2728

مژگان جون تو فامیل من و همسری سالهاست همه پسر دنیا میارن.

دخمل ما اولین دخمل فامیل میشه.

گل مرداب من هفته 32 رفتم سونو 1700 بودکه به منم گفت کمه وزنش

نگفت چکار کنین وزنش زیاد بشه؟

خودتون خیلی وزن اضافه کردین؟

نگفت چکار کنین وزنش زیاد بشه؟خودتون خیلی وزن اضافه کردین؟

هنوز جواب سونو رو نبردم پیش دکترم. شنب وقت دارم

تو کل بارداری فقط 3 کیلو اضافه کردم

بارداری سختی داشتم

همش تهوع و معده درد. کلی اوایل بارداری لاغر شدم.

صلوات
ببین دکترش چی میگه.آخه بچه با بچه متفاوته. یه وقت میبینی اون وزن برای یکی خوبه برای یکی پایینه.اگه دکترش راضیه، مشکلی نیست.

دکترش گفته خوب و سالمه فقط سعی کن یکم وزن بگیره اینم خوب میخوره ولی نمیدونم شاید تو این دو ماه آخر چاق بشه

مژگان خوش به حالت. هیکلت تو فرمه پس حسابی  

من تا اخر ماه سوم ویار وحشتناکی داشتم. واقعا وحشتناک.

سه کیلو کم کردم.

ولی از وزن نرمالم تا الان 8 کیلو اضافه شدم. چون قدم بلنده، بچه هم تو پهلومه، کسی متوجه نمیشه هشت ماهه باردارم  

دکترش گفته خوب و سالمه فقط سعی کن یکم وزن بگیره اینم خوب میخوره ولی نمیدونم شاید تو این دو ماه آخر چاق بشه

پس بگو بیخودی به خودش استرس نده.

طلی جون داغووووون شدم داغووووووون

تو عمرم معده درد نداشتم الان اینطوری شدم. دلم میخواد یه دل سیر غذا بخورم بی معده درد

8 کیلو که زیاد نیستش

کلاسای بارداری رفتم گفت اگه وزنتون نرمال باشه ماهی دو کیلو طبیعیه

منم شکمم خیلی کوچیکه. اصلا به 8 ماهه نمیخوره. پانچ میپوشم اصلا مشخص نیست باردارم

صلوات

خوشم میاد اینهمه مرارت کشیدم. نصفه شبی رفتم با تلاش شبانه روزی طریقه فرستادن لینک گروه تل گرام رو پیدا کردم. گروه ساختم.

ولی تا الان یه نفر هم نیومده توش!!!!

خوشم میاد اینهمه مرارت کشیدم. نصفه شبی رفتم با تلاش شبانه روزی طریقه فرستادن لینک گروه تل گرام رو پیدا کردم. گروه ساختم.ولی تا الان یه نفر هم نیومده توش!!!!

خوابیدن حتما. فردا میان

صلوات
2706