2737
2734
عنوان

مامان هایی که تو هفته سی ام به بعد هستین...

| مشاهده متن کامل بحث + 11788 بازدید | 106 پست

چرا کسی اد نشد پس؟  

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
من 32 هفته و 6 روزم

من چهار روز ازت عقبترم  

نی نیت دخمله یا پسمل؟

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه منم همینطور.

اسمشو انتخاب کردی؟

ما احتمالا میذاریم "محیا" ولی هنوز به کسی نگفتیم

2728

ان شاا... که همینطوره.

ولی من بیشتر از ترس، هیجان زده م. فکر میکنم خیلی اتفاق خاصیه. 

خصوصا بعدش که همه میان دیدنت.

2738

مژگان جون خدا نی نی خوشگلت رو برات حفظ کنه.

ما راستش نگفتیم به فامیل. چون ایراد میگیرن. همسری هم گفت باشه تو بیمارستان بهشون میگیم که نتونن حرفی بزنن.

آره منم کلی استرس بعدشو دارمزایمانت طبیعیه؟ من طبیعی میخوام به امید خدا

توکل بر خدا. اگه بتونم صد در صد طبیعی رو انتخاب میکنم. چون از سزارین خیییییییییلی میترسم.

فقط خدا کنه از پسش بربیام.

موقع زایمانت منم دعا کن.

خوب کردین.

منم فامیل کم نظر ندادن

چه سمت خودم چه شوهرم

ولی شوهرم جواب فامیل خودش رو داد منم جواب فامیل خودم رو

اسم رو که انتخاب نکرده بودیم هر روز یکی زنگ میزد اسم پیشنهاد میداد

کلافه شده بودم

اسمشو که گفتیم یکم ایراد گرفتن. ولی گفتیم همینه که هست

هر کی ناراحته صداش نکنه

دیگه بیخیال شدن  دست از سرمون برداشتن

الانم همه به اسمش میشناسنش

صلوات
2706