2733
2734
عنوان

خانوما دارم ازدواج میکنم 😍

588 بازدید | 17 پست

با همونی که خیلی به دلم نشست 

الهی فداش بشم 

خیلی جنم داره 

تیپ شخصیتی و  اخلاق و مرامش مثل جوانی های مالک توی دلدادگان هست 

اما از نظر چهره خیلی قشنگ و جذابه 

یه مرد واقعی 

یکم غیرتی اما به جا 

مهربون و یکمی مرد سالار 😍😘 مردسالاری که بخواد با اخم و کتک چیزی بهت تحمیل کنه نه 

مرد سالاری که خودشو مسئول تو‌ و زندگی می‌دونه 

میگه نرو بیرون اما همین که بگی می‌خوام برم فلان جا پشت در خونه س که با ماشین ببردت 

دعا کنید بشه 

ایشالا قراره تولد امام حسن مجتبی خطبه عقد بخونیم 

دلم میخواد زود برم سر زندگی و دو سه تا  بچه بیارم 

می‌خوام یه زندگی گرم و زن و شوهری بسازم 

یه زندگی که کمی سنتی باشه 

😂😂😂مبارکه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم انشاءالله خوشبخت بشی گلم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740

الهی عزیزم خوشبخت بشی😍

چه خبر خوشی

ان شاءالله همه چیز اونجوری بشه که میخوای

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
مبارک‌ باشه‌.مواظب‌ باش‌ سالارش‌ نره‌ تو‌ چشات‌.    

وای شت 😂

عزیزم مبارک باشه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2706