2737
2739
عنوان

کدومتون از امام رضا حاجت گرفتید؟

53 بازدید | 4 پست

از راه دور یا اینکه رفتید زیارتشون؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم زیارت و رفتنمم یجورایی حاجت بود 

محرم پارسال شب عاشورا اصلا حالم خیلی بد بود یهو از دلم گذشت ک کاش مشهد میرفتم و اولین بارم بود شبش آمدم خونه دیدم زنگ زدن گفتن قرعه داشتیم اسمتون و انداختیم وسایلتون و جمع کنید و برید مشهد اصلا انگار خودش طلبید :)

رفتم اونجا قشنگگ ام یادمه منتظر بودم جواب آزمونم بیاد بعد شب آخر نشستم جلو حرم گریه میکردمممم ها گریه آمدم هتل دیدم جواب آزمونم آمد قبول نشدم به حدی دلم شکسته بود ک فقط میگفتم مگه نگفتید چون اولین بارمه حاجت میده حاجت من و نداد اشک هامو مگه ندید ؟ 

شاید باورت نشه وقتی برگشتم ی هفته بعدش خبر دادن قبول شدی اصلا یهویی ها :) 

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه
2731
رفتم زیارت و رفتنمم یجورایی حاجت بود  محرم پارسال شب عاشورا اصلا حالم خیلی بد بود یهو از دلم گ ...

عزمزمه چه قشنگ

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔