2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

این جور برنامه ها صرفا به منظور کلاهبرداری هست و عموما با قیمت پایین واسه فروش گذاشته میشه چون اکثر کاربران مخصوصا خانمها علاقمند به ای موضوع هستن که چه کسانی از پروفایلشون بازدید کرده و به همین علت گول میخورن و باتوجه به قیمت ناچیز  چنین برنامه هایی رو خریداری می کنن. کسی هم برای مبلغ 5 هزارتومن شکایت نمی کنه از کسی

مثل همیشه توصیه می کنم از نرم افزار اصلی تلگرا م استفاده کنین.

نرم افزارهایی مثل موبوگرام،لاتگرام، تلگرا م پلاس، تلگراف، کالگرام و ... به هیچ عنوان امن نیستن و امکان شنود اطلاعات در این برنامه ها هست

موفق باشین

گروه پرسش و پاسخ

کانال روماک

شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 

سلام آقای صابری 

کاش زودتر خونده بودم پست شما را 

متاسفانه من خرید کردم و هیچ برنامه ای برام نیومد

وای من از اول تا حالا موبوگرام دارم 

یعنی چه جوری شنود اطلاعات میشه 

هکمون میکنند