2733
2739

دوستان من باردارم و باید برم اکوی قلب 

دکتر میری و ارجمندنیا رو.معرفی کردن 

بنظرتون کدوم دکتر بهترن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مي تونم بپرسم شما چرا براي اكو قلب جنين مي ريد؟

ی هفته است قلبش نامنظم میزنه 

پیش دکتر میری رفتم اما خب دکترم گفت پیش دکتر دیگه برم آخه یکم نظری که دکتر میری داده بود عجیب بود 

2731

غصه نخور انشالله چيزي نيست

دكتر و سونوگرافيست سر بارداري پسرم متوجه نامنظمي قلبش نشدند متاسفانه

و بعد از بدنيا اومدن هم داخل بينارستان بازم دكتر اطفال چيزي متوجه نشد تا بردمش چك آب پيش متخصص كه اون تشخيص داد كه پسرم سوراخ قلب داره و رفتيم پيش دكتر ارجمنديا و ايشون اكو كردند قلب پسرم رو و دو تا سوراخ ريز رو در قلب نازنين پسرم تشخيص دادند 

خداروشكر بدون دارو مشكل پسرم حل شد و مشكلي نداره

Lilypie Pregnancy tickers
غصه نخور انشالله چيزي نيستدكتر و سونوگرافيست سر بارداري پسرم متوجه نامنظمي قلبش نشدند متاسفانهو بعد از بدنيا اومدن هم داخل بينارستان بازم دكتر اطفال چيزي متوجه نشد تا بردمش چك آب پيش متخصص كه اون تشخيص داد كه پسرم سوراخ قلب داره و رفتيم پيش دكتر ارجمنديا و ايشون اكو كردند قلب پسرم رو و دو تا سوراخ ريز رو در قلب نازنين پسرم تشخيص دادند خداروشكر بدون دارو مشكل پسرم حل شد و مشكلي نداره

خب الحمدلله 

منم امروز پیش ایشون رفتم الحمد لله دکتر واقعا خوب و خوش اخلاقی بودن و.گفتن شکر خدا مشکلی نیست و ان شاء الله تا موقع تولدش برطرف میشه 

2738