2733
2734
عنوان

کار نکردن شکم نوزاد

438 بازدید | 13 پست

سلام دوستان پسر من اوايل تولدش خيلي خوب پي پي ميكرد الان حدود ١ماهه كه شكمش خود به خود كار نميكنه يعني مثلا ٥روز كار نميكنه بعد كه شياف ميذارم كار ميكنه نميدونم چكار كنم ماساژ و روغن زيتونو امتحان كردم جواب نداده😔پسرم ٣ماهشه

عزیزم تا ۸ روز کار نکردن شکم طبیعیه....پسرت سه ماهشو تموم کرده....میشه بگی قد و وزن الانشو ...قدو وزن بدو تولدش چقدر بوده....آخه دخمل منم سه ماهو ۶ روزشه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شیر خشکیه شیر خشکشو عوض نکردی یا این یک ماهه شماره بالاتر شیرخشکو نگرفتی؟؟

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2728

تا ده روز کار نکردن شکم طبیعیه البته اگه بچه اذیت نشه و دل درد نداشته باشه اگه شیر خودتو بهش میدی چیزایی که مسهله بخور روی بچه هم تاثیر داره 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

درضمن ببرش دکتر شیاف گذاشتن زیاد باعث تنبلی روده میشه 

2738

تا ٥روز اكيه ولي سر ٥روز خيلي درد ميكشه مجبور ميشم شياف بذارم از شير خودم تغذيه ميكنه بهش آب قند ميدم جواب نويده حالا فردا ميخوام ببرمش پيش دكتر مهري نجفي ببينم چي ميگه دلم كباب ميشه وقتي ميپيچه به خودش

سلام پسرمنم بیست روزشه خیلی به خودش میپیچه وروده هاش صدامیده بهش کولیکز میدم هرپنج ساعت دوقطره بازم اذیته

من كامي وي ميدم براي نفخش بد نيست باد ميده ولي پي پي نميكنه وقتي روزاي پي پي نكردنش زياد ميشه دلش درد ميگيره