2726
عنوان

بیایین اینجا موضوع مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 105 پست
پس چه جوري دوستل ديگه ميخواي بري انريكا؟؟ببين امريكا مثل اروپا تيست تند تند بيايي ايرانها خيلي سخته

آخه عروسی یه چیز دیگه ست 

دوست دارم یه جایی باشه همه بتونن بیان

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایران دوبی ایتالیا امریکا وای مخم یوت کشید بنظر من تو ایرانی شوهرتم ایرانه قرار هم هست اینجا زندگی کنی چه کاریه بری اونجا عروسی بگیری خب یه تعداد از اونا بیان یعنی در طول سال یا دوسال یه بارم ایران نمیان ؟

خواهرای نامزدم نمیتونن بیان ایران به هیچ عنوان 

نامزد منم تک پسره دوست دارن تو عروسیش باشن 

مادربزرگ نامزدمم امریکا مریضه خاله ی نامزدم ازش مراقبت میکنه اونا هم نمیتونن بیان

علاوه بر اینا نامزدم میگه ما تا حالا هیچ عروسی تو ایران نداشتیم 

با قوانین و شرایط ایران عروسی خوب در حد عروسی خواهرم و دختر خاله هام نمیشه گرفت

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2728
اسكارلت من حرفم اصلا به عروسي نيست كه .ميگي خيلي وابسته اي منم ميگم پس دوسال ديگه چه جوري ميخواي بري انريكا ؟؟؟

خب اون موقع مجبورم 

بعدشم 3ماه تابستون هرسال ایرانیم 

خانواده همسرت منعی برای ایران اومدن دارن ایا ؟

خواهراش فقط منع ورود به ایران دارن 

بقیه نه

خب بنظرم باید حتما خانواده درجه یکت باشن وگرنه یه جشن کوچیک در حد همون 50 60 نفر حتما تو ایران بگیر

نه نمیان 

فامیلامون داغون تر این حرفان که پاشن بیان خارج عروسی من 

جشنم اگه ایران باشه به اسم نامزدی نه عروسی

منم لباس عروس نمیپوشم واسه 50 نفر  

ننيدونم چي بگم سه ماه ؟هرسال؟ببين من خانواده ام المان هستن چقدر نزديمتر از امريكا در ضمن شرايط ايران و امريكا هم ندارن همچين نميتونن بيان فقط دلم ميخواد  واقعي فكركني 

خب اون موقع مجبورم بعدشم 3ماه تابستون هرسال ایرانیم

البته مهاجرت با وابستگي تضاد داره. تو شرايط كه باشي نظرت عوض ميشه اگر وابسته اي . ايران و قوانينش كلا بزار كنار . زن خانه دار شدن و نازك نارنجي بودن و اين چيزا رو كلا بايد فراموش كني . زن و مرد برابر كار ميكنند و از نظر شهروندي هم برابرند 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
عروسی من  یه همچین طوری بود فقط خانواده درجه یکم بودن با اینهمه حس غربت شدیدی داشتم

منم از همین غربت و دلتنگیش میترسم 

تو کشور غریب مظلوم و بی کس  

نه نمیان فامیلامون داغون تر این حرفان که پاشن بیان خارج عروسی من جشنم اگه ایران باشه به اسم نامزدی نه عروسیمنم لباس عروس نمیپوشم واسه 50 نفر

ببین منظورم از درجه یک همون پدرمادرخواهربرادره اونا حتما باشن 

2706