2703
2553
عنوان

مشکل من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3355 بازدید | 80 پست

عزیز دلم از خدا میخام به حق امام حسین بهت آرامش بده روزای خیلی سختی رو میگذرونی  

شوهرت احساس پشیمونی داره یا نه سعی کن  اگه چیزی داره به نامت کنی وتحت هیچ شرایطی زیر بار بچه دوم نرو 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

هییی روزگار. خدا بهت صبر بده... 

انشالله روز خوش نبینن، مثل.. پشیمون بشن از ظلمی که به تو و بچه هاشون کردن.. 

طفلی بچه های اون زنه هرزه، که همچنین مادر پدری دارن. 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هییی روزگار. خدا بهت صبر بده... 

انشالله روز خوش نبینن، مثل.. پشیمون بشن از ظلمی که به تو و بچه هاشون کردن.. 

طفلی بچه های اون زنه هرزه، که همچنین مادر پدری دارن. 😞😞

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2720

وااای چقد اعصابم خراب شد..انشالا خدا بهت صبر بده واقعا سخته..

چقد شوهره زنه بی غیرت و سیب زمینی بوده..خااااک عالم بر سرش..هر مرد دیگه ای بود زنش رو تیکه تیکه میکرد..احتمالا شوهر زنه هم چون تموم اموالش به اسم زنشه نمیتونه طلاقش بده😠

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

قبلا هم تو یه تاپیک خوندم دیشب شوهرم میگفت یه مرد زن دوم بگیره 

چقد زنه اول غصه میخوره گفتم یه زن اگه شوهرش به زنی نگاه میکنه خرد میشه حالا چه برسه طرف زن بگیره.نمیدونم تو شرایط تو بودن خیلی سخته ولی یا باید بمونی یا ببخشی برا همیشه بهتره یکی از این دو راه روانتخاب کنی اگه شوهرت اصرار به بچه دیگه داره میخواد مطمئن باشه به خاطر بچه تنهاش نمیذاری و حواست میره طرف بچه ولی تا تکلیفت معلوم نکردی بچه ای نیار

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2714

راستی به هییییییچ وجه بچه نیار که با بچه دوم کارت سخت تر میشه

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بمیرم برا دلت 

منم تازه متوجه شدم یکی از اشناهای خودم که باهاش رفت و امد داشتم و متاهله چند وقته به شوهرم پیام میده دوست دارم و نمی تونم فراموشت کنم 

پیامش دادم شستمش به خدا اینقدر بی پروام که به شوهرش بگم اما می ترسم این وسط بکشتش از بس غیرتیه من از این ور بوم افتادم

بمیرم برا دلت منم تازه متوجه شدم یکی از اشناهای خودم که باهاش رفت و امد داشتم و متاهله چند وقته به شوهرم پیام میده دوست دارم و نمی تونم فراموشت کنم پیامش دادم شستمش به خدا اینقدر بی پروام که به شوهرش بگم اما می ترسم این وسط بکشتش از بس غیرتیه من از این ور بوم افتادم

خانم تو رو خدا مدرك جمع كن از اين خانمه و خيلى جدى تهديدش كن كه ميخواى برى به شوهرش بگى

بزار از ترس شبا نتونه بخوابه بى حيا

همیشه باید یکی را دوست داشت تـــــــو همیشـــــه آن یکـــــیِ مــن هستـــــی !❤️

هيچ وقت نميتونم درك كنم اگه بامن اينجوري بشه چه رفتاري ميتونم بكنم.. بيشتر موقع ها فكر ميكردم خيلي از مشكلات مال مردمه و واسه من امكان نداره پيش بياد.. مثلا فوت يك نفر هميشه واسه همسايه و فاميل بود و هيچ وقت هيچ وقت فكر نميكردم يك روز پدر من كه هنوز ٥٠ سالش نشده فوت بشه..

يا هميشه ميگفتم مردي كه معتاد ميشه مشكل از زنشه يا به شوهرش نميرسه يا رو نميده كه شوهرش ميره سمت اين چيزا و هميشه معتادها و سرزنش ميكردم و كلي بد و بيراه و تحمل كردنشون واسه ٥دقيقه واسم عذاب دنيا بود.. وقتي متوجه شدم همسر خودم معتاد شده.. دنيا روي سرم خراب شد.. همه ي نظرات و اعتقاداتم به كل بهم خورد.. نميدونم چي بايد بگم.. فقط از خدا ميخام بهت صبر بده.. اميدوارم بتوني بهترين راه حل و پيدا كني و مثل يك شيرزن بجنگي با اين مشكل.. 

اینطوری تا حد زیادی حساب کار دستش میاد

اگر اقات پشیمون میشد یچیزی

گرچه همونم قابل بخشش نیست یا ب سختی

ولی الان ک ککشم نگزیده باید چزونده شه

چرا فقط زندگی واسه تو شه جهنم

مهریه حق قانونی تو هست کسی هم نمیتونه بگه چرا

2706