2733
2739
من حتی ذره ای تحمل اقابالاسربازی رو ندارم، کسی بخواد محدود کنه و بگه من بیشتر میفهمم.تحمل رفتار مردا ایرانی ندارم که همش مثلا میخوان بگن من مراقبم.رو اعصابم هستممیزنم لهشون میکنم 😀

اره بزن لهشون کن   

عاشقم و اصلا پشیمون نیستم. چقد خوبه که به پام موندی...

شغل و فعالیت اجتماعی به آدم استقلال و هویت متفاوتی میده. کار کردن بخاطر پول نیست. بسیار مهمه همسرت با کار کردنت مشکل داشته باشه با خیلی چیزهای دیگه هشکل خواهد داشت. ردش کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دوروبرمون خانومایی میبینم که با پول شوهر دارن بهترین زندگی رو میکنن از هر لحاظ

و در عوض خانمایی که کار میکنن تا حد پول شوهر خور ها رفاه ندارن

البته این مطلق نیس نسبیه

والا گیج شدم

2728

همه چیز بستگی به خودتون و معیارهاتون داره

اگر این رفتار را غیرت میدونی که راحت میتونی باهاش کنار بیای از این رفتارش لذت هم ببری که هیچی

اما اگر رفتارش را دخالت و گرفتن ابتدایی ترین حقوق یک انسان و رفتار کردن با شما به عنوان یک فرد بی عقل و اختیار که به جاش تصمیم میگیره و براش تعیین تکلیف میکنه میبینید اصلا نمیتونید باهاش کنار بیایید

من خودم جزء دسته دومم میگم این تعیین تکلیفها توهین به شعور و حق تصمیم گیریه منه

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀

عزیزم منم کارمندی یا بله چشم گفتن خوشم نمیاد، همسرمم همینطوره، شاید روحیات ایشونم اینطوره و اگه واسه خودت کار کنی مشکلی نداشته باشه.بنظر من مهم دیدگاهش نسبت به استقلال و ارزش شماست که خیلی تو زندگی مهمه.که حتما خودت تشخیص دادی عزیزم.من فکر کردم خواستگارن.انشالله همیشه خوش باشی ولی صرفا رفاه مهم نیست مهم ترین عامل خوشبختی از نظر من رضایت از خوده.

خب برای من فرقی نمیکرد چون کار کردن های سخت با روحیه ام سازگار نیست

نهایت کار کردنم و ارزومم ی کیک خونگی پز حرفه ای بشم😂

ولی خب خیلیا هم نمیتونن کنار بیان با همچین مردی بهتره ک این حرفت قبل ازدواج زده بشه ک مشکلی پیش نیاد 

همسر منم معمولا دوس نداره کار کنم جز کارهایی ک بهم فشار نیاره و برام سرگرمی باشه مثلا مربی مهد و این چیز ها ک اونم باز بخاطر علاقمه وگرنه بازم میگفت این کارم دوس ندارم بری😑😑😑😑

البته الانم شاغل نیستم

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2738
عزیزم منم کارمندی یا بله چشم گفتن خوشم نمیاد، همسرمم همینطوره، شاید روحیات ایشونم اینطوره و اگه واسه خودت کار کنی مشکلی نداشته باشه.بنظر من مهم دیدگاهش نسبت به استقلال و ارزش شماست که خیلی تو زندگی مهمه.که حتما خودت تشخیص دادی عزیزم.من فکر کردم خواستگارن.انشالله همیشه خوش باشی ولی صرفا رفاه مهم نیست مهم ترین عامل خوشبختی از نظر من رضایت از خوده.

آره واسه خودم کار کنم مشکلی نداره. خودش تو کاره قالب سازی هس. ازم میخواد نرم افزاری مربوطشو یاد بگیرم و نقشه کشی هاشو بده به من. نمیدونم اینو قبول کنم یا برم کار مستقل

خب برای من فرقی نمیکرد چون کار کردن های سخت با روحیه ام سازگار نیستنهایت کار کردنم و ارزومم ی کیک خونگی پز حرفه ای بشم😂ولی خب خیلیا هم نمیتونن کنار بیان با همچین مردی بهتره ک این حرفت قبل ازدواج زده بشه ک مشکلی پیش نیاد همسر منم معمولا دوس نداره کار کنم جز کارهایی ک بهم فشار نیاره و برام سرگرمی باشه مثلا مربی مهد و این چیز ها ک اونم باز بخاطر علاقمه وگرنه بازم میگفت این کارم دوس ندارم بری😑😑😑😑البته الانم شاغل نیستم

خوشبخت باشین همیشه

عزیزم نظر با تجربه یک دنیا تفاوت داره...

من تجربه شخصیمو بهت میگم عزیزم

و خودت برداشتت رو بکن و جواب سوالت رو بگیر

من شاغل بودم با درآمد عالی و چون تو زندگی قبلیم شکست خورده بودم ابدا به هیچ مردی اعتماد نداشتم و مثل تمام این نظرات هرگز حاضر نمیشدم استقلالم رو به خطر بندازم

غرق کار بودم و موفق 

تو ازدواج دومم حس کردم همسرم میتونه تو زمینه شغلی هم خیلی کمکم کنه تو پیشرفت و انتخابش کردم با یه دنیا عشق و عقل و با این شرط که من شاغل باشم...

میدونستم راضی نیست که کار کنم اومدم کارم رو توسعه بدم یه زمین به نامم کرد و با احترام ازم خواست که نکنم اینکار رو و فک کنم این زمین سیصد ملیونی رو با پس انداز شعبه دیگم خریدم

و من همچنان بی اعتماد به تکیه کردن بهش کار میکردم

و اون خیلی حساس بود و همیشه برام غیرتش باعث افتخاره و اینکه منو اینجوری امن تو حریمش حفظ میکنه از هر نگاه پلیدی

و همیشه خسته و از مناسبتها مونده و از خیلی کارها مونده بودم

تصمیم گرفتم بیشتر زن باشم و بهش اعتماد کنم و تکیه

و الان نتیجه این اعتماد یه خونه پر از عشقه و یه فکر راحت و آرامش و در کنارش ارامش همسرم که برام همه کار میکنه....

با عشق نگاه کن غیرت و خواسته هاشو اگر به حقیقت شقته

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
آره واسه خودم کار کنم مشکلی نداره. خودش تو کاره قالب سازی هس. ازم میخواد نرم افزاری مربوطشو یاد بگیرم و نقشه کشی هاشو بده به من. نمیدونم اینو قبول کنم یا برم کار مستقل

لیم خوب، اگه دوست داری کار کردنو حتمااا انجام بده، توی عزت نفس و حتی مقبولیت اجتماعی خیلی تاثیر داره.واسه من احساس ارزشمندی بیشتری میده.واقعا نمیشه واسه همه زندگیا نسخه واحد پیچید خودت حس میکنی چی دوست داری اونکارو کن

عزیزم نظر با تجربه یک دنیا تفاوت داره...من تجربه شخصیمو بهت میگم عزیزمو خودت برداشتت رو بکن و جواب سوالت رو بگیرمن شاغل بودم با درآمد عالی و چون تو زندگی قبلیم شکست خورده بودم ابدا به هیچ مردی اعتماد نداشتم و مثل تمام این نظرات هرگز حاضر نمیشدم استقلالم رو به خطر بندازمغرق کار بودم و موفق تو ازدواج دومم حس کردم همسرم میتونه تو زمینه شغلی هم خیلی کمکم کنه تو پیشرفت و انتخابش کردم با یه دنیا عشق و عقل و با این شرط که من شاغل باشم...میدونستم راضی نیست که کار کنم اومدم کارم رو توسعه بدم یه زمین به نامم کرد و با احترام ازم خواست که نکنم اینکار رو و فک کنم این زمین سیصد ملیونی رو با پس انداز شعبه دیگم خریدمو من همچنان بی اعتماد به تکیه کردن بهش کار میکردمو اون خیلی حساس بود و همیشه برام غیرتش باعث افتخاره و اینکه منو اینجوری امن تو حریمش حفظ میکنه از هر نگاه پلیدیو همیشه خسته و از مناسبتها مونده و از خیلی کارها مونده بودمتصمیم گرفتم بیشتر زن باشم و بهش اعتماد کنم و تکیهو الان نتیجه این اعتماد یه خونه پر از عشقه و یه فکر راحت و آرامش و در کنارش ارامش همسرم که برام همه کار میکنه....با عشق نگاه کن غیرت و خواسته هاشو اگر به حقیقت شقته

چقد زیبا گفتی عزیزم. واقعا وقتی میخوندم لبخند رو لبم اومد. چقد خوبه وجود همچین مردایی... از خدا میخوام زندگیتون همیشه با عشق و پایدار باشه

لیم خوب، اگه دوست داری کار کردنو حتمااا انجام بده، توی عزت نفس و حتی مقبولیت اجتماعی خیلی تاثیر داره.واسه من احساس ارزشمندی بیشتری میده.واقعا نمیشه واسه همه زندگیا نسخه واحد پیچید خودت حس میکنی چی دوست داری اونکارو کن

فک کنم اینجوری بهتره. 

نه سیخ بسوزه نه کباب   

هم من کار کنم هم همسری خیالش راحت باشه

چقد زیبا گفتی عزیزم. واقعا وقتی میخوندم لبخند رو لبم اومد. چقد خوبه وجود همچین مردایی... از خدا میخوام زندگیتون همیشه با عشق و پایدار باشه

ممنونم عزیزم و از صمیم قلب برات آرزو میکنم همه زندگیت پر از عشق و اعتماد و آرامش باشه و تجربه کنی

و امشب شب عزیزیه از صاحب امشب بخواه خودش تو مسیر درست هدایتت کنه نه نظرات ما

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
2706