2737
2734

من انتخاب رشته غلط نمیکردم تو دبیرستان  درسمم حسابی میخوندم  دانشگاه خوب قبول بشم

اما شاید الان سرنوشتم عوض میشدهمسرمو پیدا نمیکردم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برميگشتم عقب دبيرستان جاي رشته رياضي رشته تجربي ميخوندم و خيلي خيلي بيشتر درسخون ميشدم

در انتخاب همسرم خيلي بيشتر دقت ميكردم و از نقاط ضعفش راحت نميگذشتم و برخلاف گذشته كه فكر ميكردم خانواده طرف مهم نيست فقط خودشه كه مهمه اينبار ٣٠درصد معيار انتخابم و ميذاشتم رو خانواده طرفم 

اگه برميگشتم عقب دبيرستان جاي رشته رياضي رشته تجربي ميخوندم و خيلي خيلي بيشتر درسخون ميشدمدر انتخاب همسرم خيلي بيشتر دقت ميكردم و از نقاط ضعفش راحت نميگذشتم و برخلاف گذشته كه فكر ميكردم خانواده طرف مهم نيست فقط خودشه كه مهمه اينبار ٣٠درصد معيار انتخابم و ميذاشتم رو خانواده طرفم

دقیقأ👍

آدم یه وقتی میفهمه که خانواده از همه چی مهمتره که دیگه دیره، کاش منم به خانوادش بیشتر دقت میکردم.

2728
دقیقأ👍آدم یه وقتی میفهمه که خانواده از همه چی مهمتره که دیگه دیره، کاش منم به خانوادش بیشتر دقت میکردم.

منم موافقم خانواده شوهر خیلی مهمن باید خیلی دقت کرد

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.
2738