2726
عنوان

خانواده زنم دیوونم کردن. کمک کنید

2196 بازدید | 54 پست

سلام

از وقتی رفتم خواستگاری بیچارم کردن. هم میگن اگه چیزی نداری بیا ما فلان چیز رو داریم. اگه خونه ندارید بیاید تو خونه ما.

من میخوام خودم رو پای خودم وایسم. کمک کنید چه جوری از این وضعیت خلاص شم. همش یاد اون انیمیشن میوفتم که پرویز و کلافه کرده بودن.

http://sooriland.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%b2-%d9%88-%d9%be%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%ae%d9%88%d9%86%d9%87/

پدری دلسوز

اونا میخوان به شما لطف کنن .انوقت یاد انیمیشن پرویز میوفتی؟

همینه که که میگن به دامادتون رو ندید و سخت بگیرید عزیز ترین 😐

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبهکه فکر کن زندگیتون به حای از ۱۰ شروع شدن از ۸۰ شروع بشه خیلی خوبه اتفاقا میخوان بهتون حال بدن.ولی خوب اگر راضی نیستین بهتره تشکر کنی و بگی که میخوای خودت زندگیتونو بسازین قطعا استقبال میکنن

سلاماولین تاپیک خانواده زن رو هم دیدیم از یه آقا:)))))امیدوار بودم من ازدواج کنم و اولین تاپیک راجع به باجناقی یا مادرزنی میزدم اما قبل از من یه آقا افتتاح کرد:))))راهکار بدید از اون راهکارهای نی نی سایتی:)))

خوبه باز یه آقا اینجا هست ...

پدری دلسوز
سلاماولین تاپیک خانواده زن رو هم دیدیم از یه آقا:)))))امیدوار بودم من ازدواج کنم و اولین تاپیک راجع به باجناقی یا مادرزنی میزدم اما قبل از من یه آقا افتتاح کرد:))))راهکار بدید از اون راهکارهای نی نی سایتی:)))

😂😂😂ا

من درک میکنم همون طور که عروس دوست نداره از خانواده شوهر چیزی بگیره و دخالت کنن

حس تامین و مردانگی مرد را اینجوری میبرن زیر سوال این برای مردها از دخالت مادر شوهر خواهر شوهر خیلی بدتره

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
2706