2726
عنوان

قسمتی داستان زندگیم و عذاب وجدان من

| مشاهده متن کامل بحث + 3844 بازدید | 59 پست

ناراحت نباش رها جان

هیچ دختری نمیتونه با چنین مادرشوهر و پسر تحت سلطه ای کنار بیاد من احتمال میدم الان یکی از دلایل جداییش یا حتی تنها دلیل جداییش همین باشه شما اصلا مقصر نیستی تازه با وجود همچین مادری چند بار هم بهش فرصت دادی

همسرش هم که انتخاب خودش بوده دیگه

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
در هر صورت دیگه گذشتهاون پسر هم بیشتر مادرشو مقصر میدونه تا شما روبراش دعا کن و از خدا بخواه کن فراموشت کنه و ارامش بگیرهخودتو بهش فکر نکن چون کاری از دستت برنمیاد

واقعا هم مادرش مقصر بودد مادری که دل پسرشو ندیده میگیره نمیدونم میشه بهش گف مادر یانه.

همیشه واسه آرامش و خوشبختیش دعا میکنم

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناراحت نباش رها جانهیچ دختری نمیتونه با چنین مادرشوهر و پسر تحت سلطه ای کنار بیاد من احتمال میدم الان یکی از دلایل جداییش یا حتی تنها دلیل جداییش همین باشه شما اصلا مقصر نیستی تازه با وجود همچین مادری چند بار هم بهش فرصت دادیهمسرش هم که انتخاب خودش بوده دیگه

کاش اینطوری باشه که تو میگی عزیزم و داییش بخاطر من نباشه  

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2728
متولد هفتاد ویکی؟

آره

پس هم سنیم

همش تقصیره این مهتاب گور به گور شدست که میاد اینارو واسه من تعریف میکنه هرچی هم بهش میگم نگو نمیفهمه  

عزیزم منم یه همچین داستانی داشتم با این تفاوت که بعد از 5 سال اومدن خواستگاریم و خانواده هامون اصلا با هم کنار نیومدن و یک سال با اختلافاتشون سر کردیم شاید درست بشه بدتر و بدتر شد و مقصر اصلی هم مادرش بود چون راضی نبود بعدش من خودمو کنار کشیدم و با کس دیگه ای ازدواج کردم الان خوشبختم و یه دختر بیست ماهه دارم و عاشقشونم اونم بعد از من با یکی دیکه ازدواج کرد و الان هم جدا شدن

عزیزم منم یه همچین داستانی داشتم با این تفاوت که بعد از 5 سال اومدن خواستگاریم و خانواده هامون اصلا با هم کنار نیومدن و یک سال با اختلافاتشون سر کردیم شاید درست بشه بدتر و بدتر شد و مقصر اصلی هم مادرش بود چون راضی نبود بعدش من خودمو کنار کشیدم و با کس دیگه ای ازدواج کردم الان خوشبختم و یه دختر بیست ماهه دارم و عاشقشونم اونم بعد از من با یکی دیکه ازدواج کرد و الان هم جدا شدن

شايد اگه مهتاب بهم اون حرفارو كه بهرام به مامانش زد كه هنوز نتونسته منو فراموش كنه رو نميگفت راحت تر ميتونستم با قضيه كنار بيام و خودمو مقصر نميدونستم.

من اصلا ازينكه باهاش ازدواج نكردم پشيمون نيستم چون مطمئنم كارمون به جدايي ميكشيد ولي ازين ناراحتم كه كاري كردم كه اون هنوز تو فكرمه و رندگيش بخاطر من واسش عذاب آور شده

در مورد جدایی اون هم میدونم به خاطر من جدا شده و نتونسته منو فراموش کنه حتی بهم گفت تو هم جدا شو و بیا با هم ازدواج کنیم ولی من باهاش دعوا کردم و وقتی به گذشته فکر میکنم و مادرش و دعواهاشون با بابام هیچ وقت پشیمون نمیشم و عذاب وجدان هم نمیگیرم چون مقصر من نبودم کس دیگه بود اون باید عذاب وجدان داشته باشه من چرا خوشبختیمو به کام خودم تلخ کنم ؟

در مورد جدایی اون هم میدونم به خاطر من جدا شده و نتونسته منو فراموش کنه حتی بهم گفت تو هم جدا شو و بیا با هم ازدواج کنیم ولی من باهاش دعوا کردم و وقتی به گذشته فکر میکنم و مادرش و دعواهاشون با بابام هیچ وقت پشیمون نمیشم و عذاب وجدان هم نمیگیرم چون مقصر من نبودم کس دیگه بود اون باید عذاب وجدان داشته باشه من چرا خوشبختیمو به کام خودم تلخ کنم ؟

تو رابطه ماهم مقصر صددرصدى مادرش بود.خوشبختى و دلخوشى پسر خودشو ازش گرفت وگرنه من كه خوشبختم و دارم زندگيمو ميكنم

شما تصمیم درستی گرفتی.

به فرض که ازدواج نمیکردی، از کجا معلوم بالاخره به هم می رسیدین؟

دختر چون باید بشینه تا براش خواستگار بیاد، نمیتونه ریسک کنه.

ولی اون پسره. 

هر وقت اراده کنه میتونه بره خواستگاری.

الانم به نظرم با مهتاب قطع رابطه کن. این دختره با خبرکشی هاش داره زندگی شمارو تباه میکنه.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
شما تصمیم درستی گرفتی.به فرض که ازدواج نمیکردی، از کجا معلوم بالاخره به هم می رسیدین؟دختر چون باید بشینه تا براش خواستگار بیاد، نمیتونه ریسک کنه.ولی اون پسره. هر وقت اراده کنه میتونه بره خواستگاری.الانم به نظرم با مهتاب قطع رابطه کن. این دختره با خبرکشی هاش داره زندگی شمارو تباه میکنه.

عزيزم من اصلا ديگه به زندگى كردن با بهرام فك نميكنم حتى قبل از ازدواجم.

ولى ازين ناراحتم كه اون داره انقد سختى ميكشه تو زندگيش و عذاب وجدانم ازين بابته

2706