2733
2734
عنوان

چطوری فراموشش کنم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 7233 بازدید | 97 پست

عزيزم متاسفانه من تو در و بريام طلاق زياد ديدم

اگه نگم همشون ولي اكثرشون كسايي بودن كه تو سن پايين با اصرار خودشون و مخالفت خانواده ها ازدواج كردن.

شما و نامزدتون هم سنتون نسبتا پايينه و درسته ٦سال رابطه داريد ولي سن شروع رابطتتون خياي كم بوده و تو اون سن امكان اين كه انتخابتون اشتباه بوده باشه زياده.و دليل اينكه رابطتتون انقدر طول كشيده ممكنه وابستگي باسه نه منطق

البته من شما رو نميشناسم و همه اينا احتماله

ولي اگر منم دختري داشتم كه با پسركه سطح خانوادگيش پايينتره از سن ١٦سالگي قصد ازدواج داشت صد در صد مخالفت ميكردم!!!!!!

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم با شوهرم دوست بودم مادر پدرمو راضی کردم موافقت کنن ولی الان میفهمم هیچ پدر و مادری بد بچه اشو نمیخاد البته این نظر منه چون شوهرم ارزش وایستادن جلو پدرمو نداشت البته اینو بعد عقد فهمیدم چون تا قبلش همه چی گل و بلبل بود 

اگه دوسش داری هرجور هس خونوادتو راضی کن 

گاهی وقتا مخالفت خانواده ها منطقی نیس 

من مخالف بودن ولی هرجوری بود راضیشون کردم 

الانم روزی هزار بار میگم خداروشکر که از دست ندادمش و خونوادم یعنی مادرم فهمید مخالفتش بی دلیل بوده

عشق چیز ارزشمندیه شاید مجبور باشی قید یه سری چیزارو بزنی مثلا خودم قید جشن عروسی و خیلی چیزا

خونوادتم مطمینن بعد ی مدت ببینن خوشبختی باز حمایتت میکنن

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728

مشکل من اینه مامانم که مخالف سرسخته خیلی حساسه با همین اصرارای من مریض شده همش گریه میکنه نه بگو واقعا شماها که عاشق بودید تو این شرایط اگه بودید چیکار میکردید

2738