2733
2734
عنوان

چیکار کنم؟؟؟

526 بازدید | 30 پست

همسرم چند سال پيش فوت شده و پسرم ٧ سالشه پدر يكي از همكلاسي هاي پسرم كه خانمش فوت شده چند سال پيش بهم گفته بيا با هم ازدواج موقت كنيم يه سالي و بعدش اگر رضايت داشتيم ازدواج دايم من ٣٨ و ايشون ٤٥ سالشه كارمندم و ايشون هم يه شركت معماري و به نظر خيلي باشخصيته به نظرتون چيكار كنم؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام صلاح خویش را خسروان دانند اما ازدواج موقت بنظرم این اشتباهو نکنید اگر قصدشون واقعا ازدواج دائم بود سریع برا خواستگاری اقدام میکرد شاید فقط قصدش صیغه اس

منم مي ترسم مي خوام بگم فقط ازدواج خانواده ام قبول نمي كنه اين مدل رو ولي خيلي باشخصيت و مودبه

اتفاقا بنظر من شما اصلا نباید بلافاصله ازدواج قطعی کنید 

چون رندگی با مرد بچه دار و زن بچه دار بعد از شروعش مشکلات رو به رخ ادم میکشه 

شاید دیدید که اصلا برای بچتون خوب نیست اینطور میتونید بعدا نظرتونو عوض کنید و ادامه ندید 

البته من کلا ازدواج موقت برام معنی نداره از نظر شرعی ولی به کیس شما میخوره 

2738

حالا چرا ازدواج موقت؟؟؟ 

ازش بپرس  هدفش چيه از ازدواج موقت اگه واسه اشناييي راه هاي بهتري هم هست  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

سلام عزیزم. شما هم خیلی با احترام بهش بگو رسم خانوادگی ما طوریه که یه مدت آشنا میشن اگه مناسب بودن عقد میکنن. خجالت نداره که؛ بگو رسم صیغه نداریم. ولی فوری هم درست نیست عقد کنید

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
اتفاقا بنظر من شما اصلا نباید بلافاصله ازدواج قطعی کنید چون رندگی با مرد بچه دار و زن بچه دار بعد از شروعش مشکلات رو به رخ ادم میکشه شاید دیدید که اصلا برای بچتون خوب نیست اینطور میتونید بعدا نظرتونو عوض کنید و ادامه ندید البته من کلا ازدواج موقت برام معنی نداره از نظر شرعی ولی به کیس شما میخوره

آخه اگه ازدواج موقت كنم مي تونه سوء استفاده كنه يه دفعه اگر دلبسته اش شم تركم كنه اينم هست

یاد فیلم مهران مدیری افتادم که با یه خانوم ازدواج کرد که هر کدوم ۳ ۴تا بچه داشتن هی گیسای همو میکندن😁.بنظر من صیغه نکن یکسال همینجوری مراوده داشته باش ببین چجوریه

Shina هستم.کاربری قبلیم از بین رفت😭😭

ازدواج موقت؟

خب چرا؟

بیاد عین بچه آدم خواستگاری کنه دیگه. این اداها چیه؟

من بودم قبول نمیکردم.

مخصوصا با شرایط جامعه امروز.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2706