2737
2739

انشالا سال جدید همراه با سلامتی، امنیت، آرامش، آبرو، رزق زیاد و حلال، خوشبختی، عشق، فرزندان سالم و صالح و هر چی اتفاقات خوب برای همه باشه. و انشالا هر چی اتفاقات بد از همه دور باشه. الهی آمین. 

لطفا کامنت بذارید. اگه دوست داشتید برای من دعا کنید با صلوات یا آیت الکرسی یا هر دعای دیگه ای.  ممنونم. 

ذکرای زیر هم خوبه. اگه دوست داشتید بخونید. 

استغفر الله ربی و اتوب الیه. 

الحمدالله کما هو اهله. 

سبحان الله. لا حول و لا قوه الا بالله. لا اله الا الله.  

یا ملِك. يا باسِط. یا رئوف. یا رحیم.   یا غفور.   یا وَدود.  یا رئوف. یا قهار. یا وهاب. یا فتاح.  

حسبنا الله و نعم الوکیل. 

نصر من الله و فتح الغریب.  

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س 

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم
2740

سلام 

اگر میشه برای من هم دعا کنین. متشکرم 🌼 

پیشاپیش سال نوتون مبارک 🌼 

معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه. يَا سَرِيعَ الرِّضَا ، اِغْفِرْ لِمَنْ لاَ يَمْلِكُ إِلاَّ الدُّعَاءَ ، فَإِنَّكَ فَعَّالٌ لِمَا تَشَاءُ، اى مهربانى كه با سرعتى فوق تصور از بنده ات راضى مى شوى...                                                       گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2706