2737
2734
عنوان

کیا از خیانت همسرشون آگاه شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 53599 بازدید | 192 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

براش توضیح بده العا همه مریضی دارن فکرم نکنه چون کاندوم استفاده میکنه همه چی حله قضیخیلی از بیماری ها حتی اگه کاندومم باشه سرایت میگنه بعدش بگو خداروکه نمیتونی دور بزنی بخوای خیانت کنی یکجایی یک طوری چوبشو میخوری مثلا  شوهره من از کاندوم مثلا استفاده کرده ولی کاندوم پاره شده هدا تاوانه خیانتو میده خدا تاوانه دله شکسته رو میده اینارو براش تعریف کن 

خدایا خودت ظهور کن...اگه یه نفر زنشو با چاقو و تبر تیکه تیکه کنه بهتر از خیانته .... من اگه یروزی خیانت ببینم جلو خودش خودمو آتیش میزنم الهی هر جا میرن پس بدن کسایی که دور و بر آدمای متاهل میگردن یعنی چقدر یه آدم میتونه کثیف باشه مگه چیه تو رابطه ی جنسی که اینجوری میکننخدا خودش تقاص کار هم شوهرتو هم اون دختر هرزه رو بده

چرا خودت رو آتیش بزنی دیوونه،،،،کی ناراحت میشه جز خونوادت؟ تا یه سال نشده میره ازدواج میکنه

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
خیلی میترسم خیلی دودلم همش میگم کاش تو نامزدی نمیبخشیدمش نمیدونم

خواهر منم خیانت دید ده سال پیش ولی طلاق نگرفت بخاطر بعضی مسایل بچه دارم نمیشدن ولی بعد ده سال خواهرم بخشیده و زندگی آرومی دارن ....ببین عزیزم یه بار ببخش اگه دوباه تکرار کرد چاره ای جز جدایی نداری ! چه طلاق چه جدایی عاطفی

چه بحث تلخی اصلا نمیشه دلداری داد، آخه مردا خودشون مگه قبول می کنن زنه بهشون خیانت کنه؟ خدا به داد مظلومان برسه که واقعا تو یکی مظلومی

دو تا دخترم داری طلاق بگیری اونا چی میشن! همون بهتر بسازی انشاالله اونم به صراط مستقیم اومده و گذاشته کنار کثافت کاری رو

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2738
ممنون از نظراتتون من باید برم ولی اگه نظری داشتین بزارین برام ممنون میشم

اصلا کارت رو ول نکن ..نمیتونی یه عمر ور دلش بشینی نگهبانیشو بدی که ..ممکنه تو اینده ام شرایطی پیش بیادکه مجبور شی تنهاش بزاری.

بنظرم زمان خوبیه که یه امتخان پس بده ..سعی کن به هرروشی شده تحت نظر بگیریش...یا سرزده بری سراغش ...تا اگه کاری میکنه باخبر شی..ولی اصلا جلو ی انجام کاریو نگیر ..بزار هر اشتباهی میخواد الان بکنه بهتر از اینه که بعد دوتابجه کاری کنه 

Shake it! shake it!
خودمم میخواستم دوباره همه چیو بسازیم به خاطر بچه ها ولی چه کنم از ذهنم پاک نمیشه صدای اون ادم پیاماش ...

عزيزم دركت ميكنم هزار بارم گفتم تنها موضوعي كه زمان حلش نميكنه و شامل مرور زمان نميشه خيانته!!

خيانت هرچي ميگذره ناجور تر ميشه تووو ذهنت ،حواشيش زندگي نابود ميكنه!!

من با تمام وجودم زهر خيانت حس كردم .

بي اعتمادي بعدش اصلاً قابل درست شدن نيست!!

هركي هم ميگه فراموشش كن خودش دركش نكرده اين وضعيتو واميدوارم هرگزم درك نكنه!

خدا به ههممون  كه زخمي خيانتيم صبر و آرامش بده و زنا و مرداي هرزه رو از روي زمين ورداره!!

من يه مرده متحركم كه به خاطر پسرم نفس ميكشم فقط !!

من همه چيمو از دست دادم.

خدايا واگذارش كردم شوهرمو به خدا كه با منو پسرم بد كرد!!

خدا نگذره از شوهرمو و اون زن هرزه كه بهترين روزاي جوونيم و خراب كردن..

پسرم تنها دليل زندگيمه!!خدايا نگهدارش باش🙏🙏

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381