2737
2734
عنوان

کیا از خیانت همسرشون آگاه شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 53611 بازدید | 192 پست

چند باره دارم تایپ میکنم که سعی کن فراموش کنی و از ذهنت بنداری دور این فکرای لعنتی رو...اما نمیتونم ارسال کنم چون واقعا از ته قلبم میفهمم و میدونم که نمیشه

نمیشه و نمیشه

درسته بلا. اما من میگم هر دکتر رواتشناسی بخواد حرف بزنه، اصلا موضوع که تغییر نکرده، مثلا چطوری میتونه از ذهن آدم درش بیارن، اون حک شده دیگه. اصل موضوع ک ک خیانته که سر جاشه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پریسا جان هیچ وقت گردن نگرفت که رابطه عمیقی باهاش داشته ولی از حرفایی که بینشون رد و بدل شده بود پیاما عکسا و.... مطمینم که رابطه جنسی هم باهم داشتن😢😢😢😢اخه شوهرم ادم گرم مزاجی بود ولی بعد از شروع رابطه اش با اون زن دیگه هیچ وقت مثل سابق نشد با من

الهی بمیرم چی کشیدی ای واای وجدان ندارن چرا  

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
بخدا مثل منی الی. تو اوج خوشحالی، یه دفه یادم میاد، حالم گرفته میشه و بی رمق میرم میفتم یه گوشه

😢😢😢😢😢کی میخواد فراموش بشه این کابوس همش با خودم میگم لعنت به من چرا تا تهش رفتم کاش خودمو میزدم به اون راه کاش هیچ وقت مطمین نمیسدم کاش به چشم نمیدیدم

@dastankhane93
2731
پریسا جان هیچ وقت گردن نگرفت که رابطه عمیقی باهاش داشته ولی از حرفایی که بینشون رد و بدل شده بود پیاما عکسا و.... مطمینم که رابطه جنسی هم باهم داشتن😢😢😢😢اخه شوهرم ادم گرم مزاجی بود ولی بعد از شروع رابطه اش با اون زن دیگه هیچ وقت مثل سابق نشد با من

الهی بمیرم چی کشیدی ای واای وجدان ندارن چرا

دور از جون😢😢😢😢خیلی داعون شدم هم خودم هم بچه ها الانم که هفت ماه گذشته بچه هام از هر بحث یا کوچکترین صدای بلندی تو خونه قاطی میکنن گریه میکنن همش میگن بسه😳😳😳

@dastankhane93
2740
چند باره دارم تایپ میکنم که سعی کن فراموش کنی و از ذهنت بنداری دور این فکرای لعنتی رو...اما نمیتونم ارسال کنم چون واقعا از ته قلبم میفهمم و میدونم که نمیشهنمیشه و نمیشه

نمیشه😭😭😭😭😭😭

@dastankhane93
دور از جون😢😢😢😢خیلی داعون شدم هم خودم هم بچه ها الانم که هفت ماه گذشته بچه هام از هر بحث یا کوچکترین صدای بلندی تو خونه قاطی میکنن گریه میکنن همش میگن بسه😳😳😳

جانم طفلکای معصوم

مشاورہ تو کشور  ما مگہ چی میگہمیگہ محبت کن  برو عشوہ و ناز یاد بگیر  فک کن یہ درصد چیز دیگہ بگہ عمراا

کاش یکمم به فکر تغییر شیوه زندگی مردا بودن تا ما زنا

@dastankhane93

چند سال پیش که پیش دانشگاهی بودم معلمی داشتیم ۲۷-۸ساله شدیدا خوش تیپ و آدم جالب و جذابی بود 

کل مدرسه دایم حرفش رو میزدند  همه ی کلاس دوست داشتند با اون معلم دوست باشند

انقدر بچه ها تعریف معلممونو کردند که اخر سر پر رو شد به یکی از بچه ها پیشنهاد داد   

اون دختر قبول نکرد ولی اون آدم هرزه همش دنبال این حرفا بود   

من خودم مجردم هر کی خواستگاری میاد دوستش ندارم حسی ندارم  

کاش یکمم به فکر تغییر شیوه زندگی مردا بودن تا ما زنا

اونی کہ میخواست شیوہ مردا رو عوض کنہ انقدر راحت تو رسانہ عمومی و ،،،، صیغہ صیغہ نمیگفت

2706