2410
2553
عنوان

کیا از خیانت همسرشون آگاه شدن

53440 بازدید | 192 پست

من حدودا هفت ماه پیش بعد از دو سال کش مکش اخرش دستش رو شد و کلی جنگ و دعوا اخرم معذرت خواهی کرد ولی خوب همیشه ته دلم جرکینه یعنی وقتی که تو بهترین لحطاتم احساس خوشبختی میکنم یا وقتی بهش نزدیکم یا وقتی بهم محبت میکنیم تو نزدیک ترین لحطاتمون یهو یاد اون روزا عین یه چاقو فرو میره تو قلبم احساس خفگی میکنم چشم پر میشه با خودم میگم این لحطات همش دروغه صحنه سازی که دهن منو ببنده اگه منو میخواست چرا خیانت کرد

@dastankhane93

الي جون انسان جايز الخطاست.الان فكر زندگي خودت باش.لحظات خودتو همسرتو شيرين كن تا اين اتفاق دوباره پيش نياد.خراب كردن خيلي راحت تر از ساختنه.براي زندگيت و همسرت با همه چيز بجنگ حتي با ذهنت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بلا زوج تراپی چیکار میکنه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
الي جون انسان جايز الخطاست.الان فكر زندگي خودت باش.لحظات خودتو همسرتو شيرين كن تا اين اتفاق دوباره پيش نياد.خراب كردن خيلي راحت تر از ساختنه.براي زندگيت و همسرت با همه چيز بجنگ حتي با ذهنت

خودمم میخواستم دوباره همه چیو بسازیم به خاطر بچه ها ولی چه کنم از ذهنم پاک نمیشه صدای اون ادم پیاماش 😢😢😢

@dastankhane93
2714

مگہ الی زهر کردہ بود کہ الان شیرین کنہ! خیلی بدہ کہ علت خیانت رو ربط میدیم بہ زن و بہ اصطلاح کم کاریش!

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
واقعا کم اوردم از این وضعیت 😢😢😢

دقیقا مثل من. من الان احساس میکنم دیگه حسی بهش ندارم، با اینکه وابسته شم و عاشقش بودم، الان میگم فرض میکنم هیچ وقت نداشتمش، راحتترم

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
دقیقا مثل من. من الان احساس میکنم دیگه حسی بهش ندارم، با اینکه وابسته شم و عاشقش بودم، الان میگم فرض میکنم هیچ وقت نداشتمش، راحتترم

جدا شدی ؟

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

امروز از صبح کلی با انرژی با بچه ها بازی کردم به خونه رسیدم به خودم رسیدم غذای مرد علاقه اش رو پختم بعد یهویی موقع تزیین سالاد یهو انگار همه اون روزا عین فیلم از جلوی جسمام گذشت با خودم گفتم برای کی داری اینکارو میکنی برای چی پختی اون غذارو اون اگه براش مهم بود که نمیرفت جای دیگه بعدش دوباره دمق شدم بچه هارو به زور خوابوندم خودمم ولو شدم بی انگیزه

@dastankhane93
2706