2733
2734
عنوان

خرج عروسی شما با کی بود؟؟؟؟امان از دست خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 88 پست

ببين خانواده شوهر پرتوقع پرتوقعه چه خرج بكنه چه نكنه من ديدم خانوادهاي كه تمام مخارجو ميدن اما انقدر با فرهنگن كه دخالت نميكنن

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!

سروه طفلك همسرم ميگه پولمونو بديد هي آه و ناله ميكنه كه يعني نداريم اونم فكر ميكنه ندارند كسي كه نداره 2 هفته عيد نميره مسافرت و كلي لباس براي خودش بخره

تصمیم گرفتم مامان بشم انرژی مثبت بدید زودتر اتفاق بیوفته😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشون وظيفه ندارن اما شما وظيفه داريد كمك كنيد قرض بديد مراعات كنيد پس نگيريد

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
يعني مادرشون فقط به فكر خوشگذرونيه اصلا به فكر نيست كه پسرم داره سر و سامون ميگيره كمكش كنيم هرچي پول داره خرج ميكنه

دقیقا مثل خواهر من

براش تازگی خواستگار اومده پسر و دختر هم رو دوست دارند والدین پسر حاضر نیستند ریالی خرج کنند برای گرفتن مراسم و ...

حنی گل و شیرینی روز خواستگار رو هم پسر داد

خود پسر بنده خدا با کلی پس انداز خونه مجردی گرفته   

2731
يعني مادرشون فقط به فكر خوشگذرونيه اصلا به فكر نيست كه پسرم داره سر و سامون ميگيره كمكش كنيم هرچي پول داره خرج ميكنه

دقیقا مثل خواهر من

براش تازگی خواستگار اومده پسر و دختر هم رو دوست دارند والدین پسر حاضر نیستند ریالی خرج کنند برای گرفتن مراسم و ...

دقیقا مثل خواهر من

دقیقا مثل خواهر من

دقیقا مثل خواهر من

2738

ببخشيد خيلي دلم پر بود اونا كه عوض نميشن اما شما با شوهرت صحبت كن منطقي كلا بزارشون كنار از تصميم گيري نه كه بي احترامي يا قطع ارتباط يعني خودتون تصميم بگيريد كيو دعوت كنيد و مراسم چجور ميشه اگه خيليم تحت فشاري و خيلي عشق عروسي نيستي مراسم نگير به خدا ارزش نداره منم مراسم عروسي دوست دارم اما بدون استرس و فشار و دل خوش با مهمونايي كه دوستدارن اما وقتي نميشه قيدشو بزني بهتره

مامانياز مرسي كه اومدي و دركم كردي ميدونم چي ميگي اما دلم ميخواد حتما عروسي بگيرم از طرفي مادر و پدرم هم آرزو دارند برام دعا كن بدون مشكل پيش بره همه چيز

تصمیم گرفتم مامان بشم انرژی مثبت بدید زودتر اتفاق بیوفته😇

ايشالا كه همه چي به خوبي پيش ميره و خدا بهتون ميده واقعيتشم شيرينتره زندگي كه خودتون بسازيد

منم همه ی هزینه هارو همسرم داد خانوادش میگفتن آرایشگا گرون نرو اونوقت دختر مجردشون رو میفرستادن گرونترین سالونا واسم مهم نیست چون از جیب باباشه/در واقع بنظرمن والدین ملزم به هزینه های فرزندمتاهلشون نیستن/سعی کن هزینه هایی ک الان نبودشون الزام نیس رو بعدا انجام بدی کمی مدیریت/

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

عزیزم من درکت میکنم

ما هم موقع ازدواج هم خونه خریدیم هم عروسی گرفتیم چون دوست داشتم حتما عروسی بگیرم

همش هم با پول خود شوهرم و من و کمک خونوادم

منم اون موقع از دست خونواده همسرم خیلی حرص خوردم که عین خیالشون نبود و مثل مهمون اومدن و رفتن و واقعا بهم سخت گذشت

ولی الان که چن. سال گذشته دیگه واسم مهم نیست و خوشحالم که منتشون سرم نیست و نمیتونن دخالتی کنن تو زندگیم

تو هم حرص نخور این روزا میگذره

کار خوبی کردی همین اول خونه خریدی

سعی کن خونوادش ندید بگیری تا به ارامش برسی

به مامانت بگو بهت غر نزنه چون اینجوری فقط اعصاب تو به هم میریزه و از زندگیت سرد میشی

اونایی هم که میگن خونواده شوهر وظیفه ای ندارن پس خونواده دختر هم لازم نیست جهاز بدن از نظرشون؟

تو غرب که پسر و دختر از پدر و مادر انتظاری ندارن واسه اینه که اگه کسی اونجا کار داشته باشه به راحتی و با تسهیلات خوب میتونه صاحب خونه و زندگی بشه

اینجا جوونای بیچاره چی کار کنن؟ اگه خونواده ها حمایت نکنن که باید ده پانزده سال پول جمع کنند و حسرت همه چی به دلشون بمونه که بتونن یه خونه رهن کنند! حالا اسباب و وسایل خونه و عروسی بماند...