2703
2553
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92154 بازدید | 4149 پست

رژان عزیز 

برای تو  و پیشرفت هایی که داشتی خیلی خوشحالم

در مورد ایجاد تاپیک با موضوع کودک باید بگم حتما قراره این اتفاق بیفته وجناب صدیق منش یک تاپیک با این عنوان ایجاد کنند 

لکن شما میتونی همین سوال رو در بخش کلینیک مطرح کنی تا متخصصین کودک ما پاسخگو باشند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون لوبی عزیز چرا امروز اینتاپیک اینقدر سوت وکور هست یه روز مریض بودم هااااا

نمیدونم بچه ها میان سوال میپرسن و میرن نمیدونم kh  جون کجاست شیرین و فهیمه جونم قبلنا میومدن رژان جون هم صبح یه سری زد

2720
ممنون لوبی عزیز چرا امروز اینتاپیک اینقدر سوت وکور هست یه روز مریض بودم هااااا

سلام خانم دشتی خوب هستن.

من شوهرم اصلا بهم توجه نمیکنم وهمیشه اولویت اول خانواده ش هستن بایه اشاره اونا کوه رو جابجا میکنه اما اصلا بمن توجه نمیکنه مثلا من دوروز پیش بهش گفتم برام نوبت دکتربگیرگفت باسه غروب برگشت گفت یادم رفته.امروز زنگ زده میگه خاهرم زنگ زده بهم براش نوبت گرفتم تو هم میخای بری یانه منم عصبی شدم ازش.

یا مثلن چندبار میریم مسافرت خارج از شهر یه بستنی فروشی مشهورهست من بیشتراز ۵بارازاونجا رد میشیم میگم عزیزم خیلی هوس بستنی کردم برا میخری اما اصلا گوش نمیده میگه دفعه بعد.دیشب هم تو راه بودیم شام نخورده بودیم بهش گفتم بریم غذایی بخوریم خیلی گشنمه میگه دیر بذاربرسیم خونه ومحل نمیده درحالیکه ساعت٩شب بود😒

ولی کافیه خاهرش بگه فلان چیزبرام بیار سرکارهم باشه فورن میره براش انجام میده.یا مادرش هم همینطور.چندبارهم پیش اومده منو له کرده بخاطراونا

خدا دی بسه

سلام مجدد شوهرم تازه رفت یه اتفاق خوب دیگه هم افتاد گفتم که نامرتب و من ناراحتم من همش لباس تمیز دم دستش میزارم دیگه لجاجت نمی کنه می پوشه و دیشب برای اولین بار بعد از 5 سال ماشینش رو گفت می خوام تمیز کنم منم کمکش کردم با وجود اینکه خیلی طول کشید حسابی دل به کار داد و ماشین رو تمیز تمیز کرد منم البته خیلی زحمت کشیدم خیلی خوشحالم این برای من یه قدم دیگه هست چون تو این 5 سال اصلا دست به ماشین نمیزد ماشین هم تو حیاط باباش اینا بود صبح میرفت شب می اومد من هم با بچه کوچیک نمی تونستم برم تمیزش کنم  خیلی توش وسایل ریخته بود دیشب تمیز تمیزش کرد معلومه مسیر درسته که داره جواب میده 

2714

من خاسته هام با مهربونی وخوش زبونی براش بیان میکنم اما توجه نمیکنه.

من برامیه دونه بستنی یا غذا و..مهم نیست وبخاطراونا ناراحت نیستم ففط این اهمیت ندادنش اعصابم خراب کرده.

چندماه پیش هم خاهرزاده ش که دانشجو یود بهش پیام داده بود ۵۰۰هزاربرام بفرست میخام لباس بخرم ماهم فقط ٢۰۰هزارتو خونه داشتیم وخودمون خرید داشتیم اما رفت ٢۰۰دیگه براش قرض کرد وهمه رو براش فرستاد ومابدون پول موندیم.

خدا دی بسه
سلام رژان جان، والا به نظر من بچه شما خیلی هم معمولی هستش بچه سالم شیطنت میکنه بچه هایی که خیلی ساکت ...

لوبی جان من ااصلا نمیذارم بزنتش از دسترسش دورش میکنم بهش گفتم رفتارش باعث شده دندون قروچه میره دیگه خیلی مهربون تر شده کاری بهش نداره خیلی زجر کشیدم تا این حرف بزنش از سرش افتاد 

رژان عزیز  برای تو  و پیشرفت هایی که داشتی خیلی خوشحالم در مورد ایجاد تاپیک با موضوع کود ...

ممنونم بالا بردن عزت نفس باعث میشه رفتار بقیه هم درست بشه باور کنید قبلا بابام رو که میدید بعدش اینقدر من رو تو خونه اذیت می کرد که آرزوی مرگ می کردم اما این بار که تو سالگرد پدر مادرم رو دید خیلی آروم حرف میزد و می گفت من به خاطر فلان رفتارشون ناراحتم و اصلا اذیتم نکرد این برای من مثل معجزه بود دلم می خواد برای این اتفاق جیغ بزنم و هورا بکشم خیلی برام مهم بود البته نمی دونم قدم بعدی چیه چون خودم نمی خوام بیشتر از این به خانوادم نزدیک بشم ازشون بدم اومده 

درمورد اون خرج کردن های بیخودش برا خانواده ش و..بابرادربزرگش صحبت کردم گفت بهش تذکر میدم وبه مرور خوب میشه وقتی زیر فشار قسط باشه ووام وبره تو زندگی حساب کاردستش میاد که کمی بهترشده نسبت به قبل وکمتر به خانواده ش پول میده واما کافیه بگن فلانی اینو میخایم یا فلان کارو داریم حتی شیرآب خونشون هم خراب میشه زنگ میزنن شوهرم بیادرستش کن😓

خدا دی بسه
2706