2733
2734
عنوان

نمایشگاه کتاب و بن

246 بازدید | 19 پست

من بن رو تهیه کردم الان یه کد رهگیری دارم ازش 

نمیدونم چجوری استفاده کنم اونجا ازش ..چون یادمه سالای پیش که میرفتم اونایی که بن داشتن همش تو صف بانک بودن اونجا نمیدونم برای چی 

کسی میتونه منو راهنمایی کنه و کلا راجع به نمایشگاه چه ساعتی و چه روزایی برم که خلوت تره تجربتون رو در اختیارم بذارین خوشحال میشم

یه سری کتابای تخصصی میخوام بغیر از اونا کتابای متفرقه 

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

فقط كد رهگيري دارى؟؟؟؟؟؟

من كه يبار بن گرفتم بهم كارت دادن و اونجا راحت كارت ميكشيدم و حساب ميكردم

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

فقط كد رهگيري دارى؟؟؟؟؟؟

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط كد رهگيري دارى؟؟؟؟؟؟

2731

سلام دوستان ببخشید سوالم اینجا بی مورده ولی خیلی مهمه چجوری میتونم تاپیک بزنم به نی نی یار..!؟خیلی مزخرفه سایت

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
اینترنتی خریدم از سایت بن کتاب کارتشو از کجا تهیه کنم ؟

بايد برى از بانك بگيري

عه معماربانو تويييييييي؟؟؟؟

خوبى؟دكى چطوره؟😉

اره متوجه شدم کدوم شعبه بانک باید برم 

ولی اونجا تو نمایشگاه پس چرا انقد شلوغی میشه برای بن؟..یعنی بعضیا میرن اینجا تازه یادشون میفته باید کارت تحویل بگیرن 

عه معماربانو تويييييييي؟؟؟؟خوبى؟دكى چطوره؟😉

سه هفته است بهم زنگ نزده ازش خبر ندارم   

مثلا قرار بود اردیبهشت قرارمون باشه مطمئنم اردیبهشت میبینمش ولی اخهههههه نباید یکم نگران این بشه که اصن فرصتی پیش میاد تو برنامه امم که ببینیم همو یا نه ...بیییییییخیالااا 

حالا خدا میدونه پیداش میشه میگه تو خونواده ام اونور مشکل داشتم 

منم زنگش نزدم اصن غرورم بهم اجازه نمیده ..

سه هفته است بهم زنگ نزده ازش خبر ندارم   مثلا قرار بود اردیبهشت قرارمون باشه مطمئنم اردیبهشت میبینمش ولی اخهههههه نباید یکم نگران این بشه که اصن فرصتی پیش میاد تو برنامه امم که ببینیم همو یا نه ...بیییییییخیالااا حالا خدا میدونه پیداش میشه میگه تو خونواده ام اونور مشکل داشتم منم زنگش نزدم اصن غرورم بهم اجازه نمیده ..

حرفى زد بالاخره بهت يا نه؟؟؟؟إبراز علاقه اَي؟خواستگارى؟

رها    یااا خدا کل نینی سایت دیگه فهمیدن ..من شما ر یادم نیست تو تاپیکم بودی ؟

منو يادت نيست؟؟؟؟؟؟

همونى ام كه بهت پيشنهاد دادم حرف ازدواج پيش بكشى پيشش.

گفتم مثلا بگو تو مراسم نامزدى دوستت با يه آقاي متخصص قلب آشنا شدى و ازش واسش اطلاعات گرفتى  

2706