2733
2739
عنوان

امواج موبایل و نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 5262 بازدید | 32 پست
شما که رشته تون کامپیوتره خودتون باید بهتر بدونین میتونین از اساتیدتون هم بپرسین امواجی که از طریق سیمکارت منتشر میشن به شدت خطرناکترن. مخصوصا موقع تماس گرفتن شدتشون به حداکثر میرسه. اینترنت دیتای خود گوشی هم چون مدام درحال ارسال و دریافت اطلاعاته خیلی مخربه. هرچند دکتر ها میگن هنوز اثبات نشده ولی کسایی که تو کار فنی هستن و از امواج موبایل و وای فای اطلاعات دارن میدونن که این امواج قادرن به جنبن که درحال تکامل هست اسیب جدی وارد کنن . در مورد امواج وای فای هم شوهرم از یکی از اساتید این رشته پرسیده بود گفتن که شدت این امواج با مجذور فاصله نسبت عکس داره یعنی هرچی شما از مودم دورتر باشین در امان تر هستین . اما وقتی هم خودتون با گوشی به وای فای وصل میشین مدام گوشیتون امواج رو دریافت و ارسال میکنه و فاصله ش تقریبا صفره چون گوشی تو دستتونه و ضررش خیلی زیاده. اگه محل کارتون کنار دکل های مخابراتیه که اکیدا و شدیدا بهتون توصیه میکنم اونجا نرید تا زمانی زایمان میکنید . کنار دکل رفتن نتنها برای جنین که برای خودتون هم ضرر داره خدای نکرده سرطان سینه و رحم و.... یکی از همشهری های ما که خونه شون چسبیده به دکل مخابراتی ایرانسل بود یه بار سقط کرد دکتر بهش گفت خونه تون رو جابه جا کنید صددرصد به خاطر همون دکل بوده.

عزیزم اتاق من دقیقا زیر دکله و نمیدونم چیکارش کنم و این لباسه رو ناچارا میپوشم برا تستش هم خود فروشنده با رادیو تستش کرد ودرست بود اما چند لا پیچیدش !!!

برا گوشی هم گفت گوشی رو هر کاریش کنی بازم خیلی سخته از امواجش جلوگیری کنی چون گوشی های این دوره زمونه که هوشمند هم هستن و همینکه آنتن ضعیف بشه خودشونو تقویت میکنن!!!!

برا گوشی دو بار چک کردم یه بارش شد یعنی سطح آنتن دهیش از 4G شد 2G و یه بارم تغییری نکرد!

خود فروشنده بهم گفت تا میتونی ازش فاصله بگیر من خونه که میرم کلا رو حالت پروازه! تو کیفمم کلا رو حالت پروازه!

گفت مخصوصا وقتی اینترنت گوشیت رو روشن میکنی و پیام میاد و و میره چون داره دانلود آپلود میکنه شدتش زیاده!

اما تو اداره ام که وسط شهر کرمانه فایده ای نداره چون همه جاش آنتن هست!

چه کنم خواهر مجبورم  

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی

در مورد خریدش هم به سایت http://nanosina.com مراجعه کنید البته من حضوری تو سفری که به شیراز داشتم خریدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالام میخوام کلا پیرهنه رو تبدیل به شکم بند کنم که دو لا بشه  و فقط دور شکمم بپیچم شاید عوارضش کمتر شد

2728
2740
کار از کاکتوس گذشته دوستان . اتاقش دقیقا زیر دکل انتن های مخابراتیه .

بچه ها فاصله این دکل بزرگه از من تقریبا 100 متره و کوچیکه تقریبا 50 متره من چقدر در معرض خطرم؟

بچه ها فاصله این دکل بزرگه از من تقریبا 100 متره و کوچیکه تقریبا 50 متره من چقدر در معرض خطرم؟

عزیزم میزان خطرش رو من نمیدونم ولی سعی کن بری صحبت کنی تا اخر زایمانت جاتو عوض کنن. نامه از دکتر بگیر ببر تا حرفت سند باشه. راستی نگفتی پیش کدوم دکتر میری؟

عزیزم میزان خطرش رو من نمیدونم ولی سعی کن بری صحبت کنی تا اخر زایمانت جاتو عوض کنن. نامه از دکتر بگیر ببر تا حرفت سند باشه. راستی نگفتی پیش کدوم دکتر میری؟

من دکتر ابراهیمی هستم

به نظرم دور لباست ورق الومینیوم نازک بپیچ چون تنها چیزی که امواج ازش رد نمیشه فلزه. کاش میتونستی تا زایمانت اونجا نری

مطمنی فایده داره؟!

2706