2737
2734
عنوان

نمیدونم باید چکار کنم!

328 بازدید | 18 پست

سلام.خواهشا غر نزنین اگه راه حلی بلوین بهم بدین مرسی،تاحدودی قبلا گفتم ک مادرشوهرم(عمه م)باهام چجوری رفتار میکنه و ی سری دیگه از جریانات زندگی م رو گفتم!! الان ی مشکلی پیش اومده! من مادرشوهرم و خواهرشوهرم هی میرفتن این ور اونور حرف پشت سرم میزدن دیگه کارشون ب جایی رسیده بود ک روبرو م هم میگفتن!! مادرشوهرم بابرادربزرگش ک میشه عموی من سالهاقهربودن!بعدک اشتی کردن جلو اونا هی ابرومو میبردن!عموم و زنعمو کامل حرفاشونو باور میکردن!بعد خواهرشوهرم س تا خونه داره ک هیچ کس درجریانش نیس!!منم یبار نشستم پیش عموم شروع کردم دردودل کردن و گفتم ک س تا خونه داره دروغ میگه شوهرش بیکاره و...!!!!! حالا مادرشوهروعموم دوباره باهم اختلاف پیدا کردن و عموم هم رفته ب بچه هاش گفته ‌ک فلانی س تا خونه داره!!! دیشب دخترعموم ب شوهرم گفت ک خواهرت س تا خونه داره!شوهرم برگشت گفت کسی خبر نداره توهم هیچی نگو ب کسی!! حالا همش میگم شانس من نگا کن یبار ی حرفی زدم شده چ شری!!! حالا باید چکار کنم؟تو تمام این مدت ک اینا اذیتم کردم لام تا کام حرف نزدم فقط اینجا گفتم اینم شده این!!!! بنظرتون برم ب عموم بگم ک چرا گفتی یا ی موقع حرفی نزنین! نمیدونم بخدا دارم 

عزیزم من کار شمارو توجیه نمیکنم

اما اگه اونا هزارتا حرف زدن و شمار و خراب کردن اینم به اونا در

اما همیشه حرفی رو بزن که مطمئن باشی اگه درز کرد شهامت اینو داری که مسئولیتش رو قبول کنی

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا چی بگم ... اما خب دیگه نباید چیزی از کسی رو به کس دیگه بگیم یه وقتی اختلافی چیزی پیش میاد مثل مورد شما اونوقت همه جا پر میکنن حرفا رو چهرتا هم میزارن روش میگن .... من خودم دو سه ساله به این نتیجه رسیدم چون عروس جاریم کلی حرف از طرف من به این و اون گفته بود تازه حرفایی هم بوده که من اصلا در جریانشون نبودم بعد دیگه یاد گرفتم هیچ کسی برا درد و دل مناسب نیست

2728

بری پیش عموت که این حرفو  به کسی نگو.....بدترمیشه اوضاع.

بنظرم استرس بخودت وارد نکن اگه خونه داره که داره پرسیدن چراگفتی بگو خوب مخفی کردن نداره عمواز اوضاع احوال چندساله تون پرسید منم گفتم 

خدا دی بسه

بگو گفتم که گفتم دوست داشتم که گفتم این به اون حرفای دروغی که شما پشت من زدین در تازه من دروقغ نگفتم از این به بعد هم می گم هر چی در مورد من به هر کی بگین منم براتون جبران می کنم

همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
2738

هیچوقت کاری نکن که خانواده شوهرت بفهمن ازشون میترسی.سعی کن هیچوقت هم حرفشون نزنی تاوقتی تهمت  یادروغی بهت چسپوندن باخیال راحت بتونی ازخودت دفاع کنی وکم نیاری

خدا دی بسه
بگو گفتم که گفتم دوست داشتم که گفتم این به اون حرفای دروغی که شما پشت من زدین در تازه من دروقغ نگفتم از این به بعد هم می گم هر چی در مورد من به هر کی بگین منم براتون جبران می کنم

دقیقا 

2706