2410
2553
عنوان

مسافرت بدون بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 2984 بازدید | 41 پست
خواهر من و شوهرش همینجورن بچه شش ماهه رو گذاشتن رفتن سفر خارج!! گفتیم خب اشکال نداره یه دفعه ست ولی ماشاالله هرسال یکی دوبار اینجوری میرن مسافرت کلی ام بهشون خوش میگذره. بچه ش پسره، میگه اون چند سال دیگه بزرگ میشه میره دنبال زندگی خودش بزار ما تا جوونیم از سفرامون لذت ببریم!

پسر من الان ۷ سالشه . تا حالا تنها نرفتیم مسافرت ‌ من هنیشه فکر میکنم اونم به یه تجدید روحیه شادی یا هر چی که اسمشو میشه گذاشت احتیاج داره .

كاش شوهرت اول خوشي هاش رو ميكرد بعد تصميم ميگرفت بچه دار بشه...... بچه تو اين سن مهر و محبت پدر و مادرش رو ميخواد...

من خودم كارمندم دخترم صبح تا ظهر پيش مادرمه با اينكه خيلي دو ستشون داره و باهاشون راحته ولي وقتي ظهر ميرم دنبالش مي چسبه به من و ديگه با كسي كاري نداره... وقتي ميبينم اينقدر بهم نياز داره شرمنده ميشم كه ميرم سركار ولي خب چاره اي نيست...

يه كم شوهرت رو به پسرت وابسته كن.. سعي كن محبتش رو به سمت پسرت جلب كني

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

البته خواهر من از بدو تولد بچش براش پرستار گرفت چون خودش شاغل بود بچش زیاد بهش وابسته نبود، من هنوز مامان نشدم و نمیدونم میتونم همچین کاری بکنم یا نه ولی بنظرم با شوهرت برو سفر و یه کمی به خودت استراحت بده، در نهایت زن و شوهرن که برا هم میمونن. وابستگی زیاد به بچه خوب نیست.

بچم به من خیلی زیاد وابسته نیست چون خیلی پیش مادرشوهرم بوده به اونم زیاد وابسته نیست  بیشتر باباشو دوست داره در کل دوست داره هممون باشه روحیش خیلی خوب می شه می دونم فردا بچم می ره می دونم ما جوونیمون از دست می ره ولی نم یتونم دلمو راضی کنم خیلی حالم بده  

خب معلومه یه روزی بچه ها از پیش ما میرن همونطور که ما از پیش پدر و مادرمون رفتیم . درسته زن و شوهر برای هم میمونن . درسته به دو نفره بودن و سفر رفتن احتیاج هست . ولی این وسط مسئولیت در قبال روح و روان بجه ای که خودمون خواستیم و بدنیا اوردیمش مهمتره .وقت برای دونفره بودن هست . 

مراقب پسرتون باشید . نزارید به روح و روانش خدشه ای وارد بشه  

2714

حالا چرا مسافرت بدون بچه

مگه طفلی چکار میکنه که سرباره؟

درسته بچه هم یه روز پدر مادرو ول میکنه میره دنبال زندگیش

ولی ما اون موقع پنجاه شصت ساله مونه نه دو سال

ما به بچه مون تکیه نکردیم که وقتی بره داغون بشیم

چون شوهرم بچه رو مانع می دونه از اول قهر و دعوا می کرد سر بچه و بودنش و اینکه همش می گفت بچه با ما نباشه با مادرم باشه مادرشوهرم دلسوز نیست بچه دایم مریض می شه زیاد به غذاش نمی رسه تعامل با مادرشوهر تو زمینه بچه داری خییلی خیلی سخته ولی شوهرم واقعا قبول نمی کنه می گه همونطوری که ما رو بزرگ کرده بچمم بزرگ کنه ولی من خیلی سختمه همه بهم می گن سخت می گیری ول کن برو

من جای شما بودم هرگز این کار رو نمی کردم. بچتون از این علائمی که میگی همین الانش دچار اضطراب جدایی هست.اگر یک هفته بذاریش بری اوضاعش رو خیلی خرابتر می کنی. اینا همش حرفه که بچه بزرگ میشه میره دنبال زندگیش و ماها پیر میشیم. واقعا یه طرز فکر در سطح بسیار پایین و ابتداییه. روانشناسی کودک الان خیلی عوض شده و روی این اضطراب جدایی خیلی تاکید داره. ولی خب مسلما هرکس به فراخور حال خودش عمل می کنه

2706