2737
2734
عنوان

خاستگار قبلیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 35 پست

خوب کردی گفتی عزیزم دلیل نداره وقتی یه چیزی تموم شدست طرف پیام بده 

بلاکش کن

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
میگم اون طفلی که گناهی نکرده مشکل بی فکری شوهرش بوده وگرنه من خودم چندین بار ردش کرده بودم با بی تدبیری اون حالا منم معذبم یه جورایی ....

افرا میگم میشه با خانومش ارامو مهربون باشی وبه خودش محل ندی یا کلا خیلی عادی رفتار کنی...من پسر خالمم خاستگارم بود هرچند من اصلاااا نمیدونستم ولی بعدش هم ک فهمیدم خیلی عادی با خودشو خانومش رفتار میکردم الانم همه چی خوبه

چشم ها غالبا سعی دارند انچه راکه میخواهیم انکار کنیم,بی پروا نشان دهند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاک روم نمیشه اگه پیام بده دوباره ،بدون هیچ حرفی بلاک میکنم الان دیگه جوابشو نمیدم...اصلا شمارشم پاک کرده بودم با همه پیامای قبلیش...

شادی جان این آقا \سر داییمه من فقط باهاش سلام علیک میکنم اصلا حالشم نمی\رسم که خانمش حساس نشه اما هربار که خانمش رو دیدم باهاش مهربون برخورد کردم عزیزم و اینا گفتم بهش ... من که برام مهم نیست اما خب اون حساس شده دیگه

2731

پس که اینطور...ولی به خودت سخت نگیر افرا ...دیگه شما در حد توانت مراعات کردی اون اقا خودش میدونه و همسرش...