2733
2734

سلام من کارمندم و کارمم خیلی زیاده گاهی ۱۸ ساعت سرکارم در روز و کمترین تایم کاریم ۶ ساعته خیلی خسته ام گاهی به این فکر میکنم استعفا بدم و بشینم توی خونه ولی باز دلم نمیاد کارمو ول کنم ۴ سال سابقه کار دارم از نظر مالی شوهرم به پول من نیاز نداره نمیدونم چیکار کنم میتریم بشینم خونه حوصله ام سر بره یا بعد پشیمون بشم و از بقیه همکارام عقب بیفتم ...اگه میشد یه ماه مرخصی بدون حقوق میگرفتم ولی نمیدن...

کارمند بودنم توی بچه دار شدنمم تاثیر گذاشته و نمیتونم خوب اقدام کنم....

اومدم از خانومای خونه دار نظر بگیرم استعفا بدم یا نه؟

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شاغل بودم ولی الان از خونه داریم راضی ام.

خصوصا واسه رسیدگی به بچه به نظرم خانمهای خانه دار بهتر میتونن زمانشون رو مدیریت کنن.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2728

جدی بانو یعنی اصلا ناراحت نیستی؟؟؟

پس چرا من نمیتونم استعفا بدم؟

من هم به خاطر پولش هم به خاطر اینکه حوصلم سر نره هم به خاطر اینکه درسایی که خوندم یادم نره و از بقیه عقب نیفتم میرم سرکار...

ولی اگه نی نی بیاد دیگه نمیرم مطمئنم تا پنج شش سال حداقل

خیلیا میگن زن کارمند باشه دستش تو جیبشه ولی واقعا تا آخرماه بشه و دست بخواد بره تو جیب خیلی باید سختی بکشی ـ تازه بعضی وقتا زنای خونه دار ارج و قرب بیشتری دارن پیش شوهرشون چون به جنبه های دیگه زندگیشون بهتر میرسن ـ

من قبلا كه خونه دار بودم اصلا راضي نبودم.همش فكر و خيال ميكردم.

الان روزي حداقل 8 ساعت كار ميكنم.خيلي خسته ميشم.ولي بيكار بشم ديوونه ميشم.سيستمم اينجوريه.

بنظرم شما از كارت ناراحت نيستي.از ساعت كار زيادت ناراحتي

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2738
جدی بانو یعنی اصلا ناراحت نیستی؟؟؟پس چرا من نمیتونم استعفا بدم؟من هم به خاطر پولش هم به خاطر اینکه حوصلم سر نره هم به خاطر اینکه درسایی که خوندم یادم نره و از بقیه عقب نیفتم میرم سرکار...ولی اگه نی نی بیاد دیگه نمیرم مطمئنم تا پنج شش سال حداقل

منم دوسال با خودم کلنجار رفتم تا راضی به استعفا شدم ـ وقتی نشستم تو خونه تازه فهمیدم چه اشتباهی میکردم تا حالا میرفتم سرکار اصلا نفهمیدم زندگی چیه نفهمیدم بچه م چجوری بزرگ شده همش استرس و بدو بدو و حرص و جوش الکی آخه منم کارم زیاد بود هم راه اداره تا خونه دور بود خیلی اذیت شدم

اره پری جونم من از ساعت کاری زیاد و استرس کاری و خطرات شغلی ناراحتم گاهی پیش میاد یه روز ۱۸ ساعت سرپام و دستشویی نمیتونم برم از کار زیاد.ولی گاهی بعد اون ۱۸ ساعت ۲ روز خونه ام و اینو دوست دارم ولی خیلی کم پیش میاد....موندم چیکار کنم فعلا قراردادی ام ولی امتحان استخدامی قبول شدم همش میگم اینجارو ول کنم تا برا استخدامی زنگ بزنن یه مدت استراحت کنم ..همش امروز فردا میکنم...یکمم پول دوستم البته😆

بانو حقوقت خوب بود؟

من اگه استعفا بدم ماهی ۳ تومن عقب میفتیم یه جورایی احساس میکنم بیشتر به خاطر پوله نمیخوام استعفا بدم.چیکار کنم به نظرتون؟

اگه برات مشكلي پيش نمياد و ميدوني كار استخداميت اوكي هستش.

يه مدت به خودت استراحت بده و نرو .اينطوري وقت زيادي هم داري بسنجي ببيني خونه داري چطوريه.

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

ممنونم پری ناز عزیزززم پس باید به صورت جدی با شوهرم مشورت کنم ممنون😍😍😍

بازم هر کی نظری داشت بنویسه میخونم😍😘

2706