2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یادمه دخترم سیزده ماهه بود ، حداقل ده قاشق مرباخوری رو بی نق و‌نوق میخورد ‌  گاهی حالا هفت تا میشد که ما بقیشو با فیلمو بازی به پونزده تا میرسوندم ،،،،     ولی بهداشت یبار گفت اگه پنج وعده غذا میدی بهش ، و در هر وعده دو تا قاشق هم بخوره خوبه ،،، البته شیر مادر هم کنارش بودا .،.

الان که هفده ماهشه و از شیر گرفتمش ی پیاله پر رو تو وعده های اصلیش میخوره ، خوشخوراکتر شده خلاصه

2738

خیاط باشی ، یکی از دوستانم تو یکسالگی دیگه شیر مادرشو نخورد ، دکترش گفته بود پونصد سیسی شیرو لبنیات لازم دارن در روز ،،، حالا ماستو پنیری هم که در روز میخوره حساب کن ،،،، ولی من هرکار میکنم این شیره به پونصد نمیرسه ،‌  والا بچه اینقد وعده و میان وعده میخوره ،،،، همش روهم روهم میشه بخوام زید شیر بدم

منم دخترم ۱۳ ماهس شیر خودمو میخوره در روز ۵ یا ۶ بار اینا غذاهم بزور چندتا قاشق بهش میدم 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

بچه ها من دیشب خابم برد....من ب پسرم ک 13ماهشه صبحانه 125سی سی فرنی میدم.تاناهارشیرخودمو یک یارمیخوره.ناهارمعمولا غذای خودمون ک اگ برنج وخورشت باشه یک پیشدستی.اگ سیب زمینی درس کنم براش یکدونه سیب زمینی متوسط روسرخ میکنم میخوره.عصرساعت 5 یک بستنی لیوانی ک میزارم گرم بشه بعدمیدم.ساعت 7شب یک دونه موز.شام هم مث ناهارک اگ سوپ باشه 35تاقاشق چای خوری میخوره