2737
2734

اين دو مورد پيشنهاد شده براي برادرم

اولي ٣٠ سالشه فوق ليسانس داره تك دختره وضع مالي خوبي دارن چهرش مميشه گفت خوبه قدش متوسطه 

تازگيا هم زبان تدريس ميكنه،از نظر رفتاري ازاين مدلاس كه راحته باهمه،با پسراي اقوام ميگه ميخنده دست ميده روبوسي ميكنه اوكيه بااين چيزا

دومي فوق ديپلم داره ٢٥سالشه كارشناس فروش لوازم دندون پزشكيه دوتا برادر داره وضع مالي معمولي خيلي خوشگله قد بلنده سرسنگينه ازاينا كه حدتو جلوش بايد بدوني

داداشم ٢٩سالشه كارش ازاده وضعشم اندازه خودش خوبه هنوز نميدونم كدومو اول معرفي كنم

از بازي پرحاشيه،عمدا بباز و بيا بيرون😉هيچي مهم تر از آرامشت نيست😌🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

روحیات کودومشون به برادرت میخوره اونو

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

صددرصد دومی

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2740

دومی

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍

صد درصد دومی

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2706