2726
عنوان

خرم سلطانم روحموگم کردم

14690 بازدید | 247 پست

من ازچهارده سالگی انواع خیانت وازشوهرم دیدم حتی قبل ازدواج بیست ودوساله من زندگیم همینه مهرومخبت شوهرم به خانوما بوده یاعاشق همکلاسیش شده یاعاشق همکاربیوش شده یازن شوهردار منتهی اخرین ضربه خیلی کاری بود بهمن ماه پارسال من ناخواسته باردارشدم وهمون اواخرماه اولم فهمیدم داره باکسی چت میکنه هرکاری کردم نگفت وقشنگ باوقاحت تمام عذرموخواستوگفت به سلامت اره هرچی که توفکرمیکنه اصلا زن گرفتم بعدرفتنم خونه پدرم درجا خونریزی کردم وبچه سقط شد چون حدود چهل روزه بوداصلادکترنرفتم  فقط مادرم فهمید درحال سقطم بعددرهمونحال خونریزی دختربزرگم که بیست ویکسالشه  تل گرام پدرشوزده بودروگوشیش وپیامهای شوهرموبایه زن بیوه برام میفرستاد تندتنداسکرین شات میکردومیفرستاددیدم داره باالتماس بهش میگه اجازه بده بیام دستاتوبگیرمومحرمت شم بعد اونم میگفت فعلاکه اسم زنت توشناسنامته اونم میگفت کدوم زن کدوم زندگی این زندگی زنش کودرحال خونریزی بودمواینارومیخوندم باورم نمیشد بعدبیست ودوسال زندگی طوری به اون ز میگفت قیچی به موهاتنخوره ها دوست دارم موهاتوشونه کنم بوکنم بریزم روصورتم تمام شبو بهش پیام میدادومنتطرمیموند تااون انلاین شه یک ساعت درشبانه روزنمیخوابید هردقیقه پیام میداد بهش تابیدارشه نوشته بودچشامودوختم به گوشی چشام اشک  میریزه بس که دوختم به گوشی تاخانوم بانازمیومد جواب میدادومیرفت بعدفهمسدم پسرش پیش دانشگاهیه ودخترش ازدواج کرده ودامادداره دوسال ازمن بزرگتره 

یعنی متولد 56بود  من متولد58وشوهرم 54

داغون شدم کلا بعد دخترم متوجه شد شوهرم به یه خانوم دیگه پیام دادوسفلرش کرد که  تروخدا یه کم با عشقش حرف بزنه راضی نمیشه راحت چت کنه وفکرمیکنه شوهرم بیست وچهارساعته رو به قبله درحال نمازم .فهمیدیم که یه واسطه اوناروبه هم معرفی کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

1. وضوع بحث: پوشک نوزاد

سلام دوستان یه بنده خدا 2ماه شوهرش حقوق نگرفته برا پوشک بچش به پول نیاز داره لطفا کمکش با تشکرکنید به اندازه پول دو بسته پوشک کمکش کنید و دعا کنید شوهرش حقوق بگیره و شرمنده نشه آنقدر

6037991640584847

اللهم عجل الولیک الفرج 
2728

بعدفرداش حدود دوازده شب بودمن دیدم تحمل ندارم زنگ زدم به زنه بیوه برداشت ولی الونگفت گفتم الوجواب ندادقطع کردم تو تل گرام نوشتم فکرنکن خیلی خوشبختی ویه عاشق شاعرسینه چاک تحصیلکرده درانتظارته این اقامعتاده والان پای پیک نیک فازگرفته نمیدونه عشقشونثارکی بکنه باراولشم نیس 

امان از مردی که هرزگی عادتش باشه ، بهترین حوری هم که زنش باشه باز دلش واسه زن های هرزه له له میزنه 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
2706