2733
2734

تازه نامزد کردم هنوز عقد نکردم رفتم لباس بخرم مادر شوهرم خونمو کرد توی شیشه امسال حتما متوجه شدید اکثر لباسا تا زیر باسنه دیگه از اون بلند تر لباس اصلا نه مدل شیکی داره نه به سن و سال من میخوره من یه دختر جوونم والا میتونست چادر سرم میکرد حالا این هیچ گیر داده میگه عروس من شدی دیگه نبینم ناخن بکاری هر روز زنگ میزنه میگه عروس روزه تو که نخوردی وای اخه به توچه که من روزه بخوام بگیرم یا نه شوهرم بینیش خورده زمین بدجور شکسته میخواد بره عمل کنه نمیزاره میگه این جلف بازیا توی فامیل ما نیست روانیم کرده میخواد منو شوهرم مثل ۷۰ ساله ها بگردیم من زیاد والا نه بینیمو عمل کردم نه مویی رنگ کردم نه ژلی نه بوتاکسی فقط یه میکاپ ساده و ناخن کاشتم چیکارش کنم؟

هیچی فقط درست تصمیم بگیر

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دیوانه ای با اینا وصلت کردی تا اخر عمرت بذبختی

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

عقد نکن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
2706