2726
عنوان

اظهار نظر مداوم مادرشوهرم

666 بازدید | 14 پست

مادرشوهرم از اول به دنیا اومدن دخترم مدام در مورد رنگ پوستش میگه، یه بار گفت وای چقدر قرمزه، بعد گفت زرده و تا 3 ماه به بچم میگفت زردک! حالا هم هر جا میشینه میگه پاهاش سیاهه! دیگه اعصاب برام نزاشته، والا دخترای خواهرشوهرم هر دو سبزه ی سدیدن و من یکبارم نظر ندادمو برام مهم نیست ولی اگه اینا بودن چپ و راست میگفتند، اینم بگم تو این فامیل سفیدی یه حسن بزرگه برای همینم تمام عروساشون سفیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ایراد هم گرفتن اصلا توجه نکن. البته شایدم هدفشون از ایراد گرفتن کمک باشه ولی خب نحوه ابرازش مهمه. کلا وقتی عکس العمل خاصی نشون ندی و ببینن نسبت به حرفاشون خنثی و بیتفاوتی و کار خودتو میکنی خودشون خسته میشن و بیخیال میشن

هرچی گفت بگو بچه ام به باباش رفته.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

وقتی مادر شوهرت کنارته با یه نفر دیگه صحبت کن و بگو همهمه می گند به خانواده باباش رفته . خیلی شبیه عمه هاشه (البته اگه به خودت بر نمی خوره)جوری که مادر شوهرت بفهمه

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

اگه بفهمه ناراحت میشم که مطمئنا بدتر میکنه، بگم شبیه عمشه میگه وااااای کجاش به عمش رفته ، دخترم همسن بچت بود اینقدر سفید بود هر جا میرفتیم میگفتن کاش دخترم مثل بچه ی شما بشه ، دیدم از این حرفا میزنه

هر جاشو كه گفت مثلا پاش اينطورره فوري بگو قربون پاهاش برم دردش تو سر بدخواهاش خيلي راحتم بگو الان ميليون ميدن  تا برنز شن ميرن سولاريوم تا همرنگ بچه ام بشن بگو خيلي هم شيكه اين رنگ جونهاس باكلاسهاس البته همه وو يه جا نگي ها هر دفعه يكي گفت يكي بگو ولي حسابي مراقب بجه ات باش الان كوچيكه ولي با اين اداهاي مادرشوهرت بچه حساس نشه هر چند كه واقعا هم الان برنز رنگ شيكيه 

2706