2733
2734
عنوان

دستم به دامنتون

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 47 پست

تمنا یه شی سیلیکونی هست که روی سر سینه قرار میگیره و یه برآمده گی دقیقا مثل نوکِ سینه داره نرمه و سوراخهایی برای شیر دادن داره نی نی اصلا فرقش با سینه رو درک نمیکنه شما میذاری روی سینت و شیر میدی اینطوری اذیت نمیشی نی نی هم اذیت نمیشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مرضی جون بدنیا اومد ولی دیگه خواب و استراحت بای بای  

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2731

اا چه جالب یعنی تقریبا شبیه اون شیردوشای قدیم که شکل شیپور بود تهش یه قلمبه داشته آره؟؟بزار ببینم کنجکاو شدم!!

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

خداروشکر که دنیا اومد خواب چیه بابا من حاضرم اصلا نخوابم و نی نی جونم عوضش بغلم شیر بخوره😍

انشالله زیر سایهء پدر و مادرِ عزیزش بزرگ شه

برای نی نی منم دعا کن

تمنا گذاشتم عزیزم

فقط اگر خواستی بگیری مارکِ خوب بگیر که نرم باشه

بسته هاش دوتایی هست من یه چیکو گرفتم یه wee این دوتا مارک عالی ان نرمن و بچه فرقش رو با سینه نمیفهمه اذیت هم نمیشه

هم قابلِ جوشوندن هست هم میتونی داخل مایکروفر بذاری برای ضد عفونی شدن

چه جالبه.😃😃خیلی وقته توبازاراومده؟

کاش منه بدبخت زودترمیفهمیدم ازینا میخریدم اینقدر عذاب کشیدم که نگو😣😭

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738

ان شاا... صحیح و سالم نی نی تو بغل کنی عزیزم موقع زایمان برا همه نی نی سایتیها دعا کردم

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

خیلی هم تازه نیست دخترعموی من حدود 4 سال پیش که نی نیش دنیا اومد استفاده میکرد

منم روی ست بهداشتی نی نیم خریدم😊

مرضی جان یعنی دکتر شما قبل از زایمان کرم آنتی شقاق میده ؟ من که میترسم دچار شقاق بشم بعد از زایمان چون الانش هم کمی خشکه سر سینه م و با روغن زیتون و مرطوب کننده ای هم که میزنم خوب نمیشه

مرضی جون انشالا نی نی گلتو سالم بغل بگیری...

مامان توپولجون ایشالا توهم زودخوب بشی

آفرا منکه هنوز به زایمان نرسیدم اما دیدم به خانمهایی که نزدیکِ زایمانشون هست پیشنهاد میده هم آنتی شقاق رو هم رابط سینه رو

شما هم قبل زایمانت میتونی چند بار بزنی مانعی نداره

برا بعدشم حتما رابط بخر که اگر لازم شد استفاده کنی اذیت نشی

2706