2733
2734
عنوان

دستم به دامنتون

735 بازدید | 47 پست

من نی نیم 7 روزه بدنیا اومده خیلی خوابش سبکه زود بیدار میشه و مدام شیر میخواد منم سینه هام شقاق گرفته این روند تا کی ادامه داره شبا که خوابش کلا 2 ساعته بعضی روزا مثل امروزم خیلی کم میخوابه اصلا دیگه بیچاره شدم

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممنون عزیزم اره شیر دادنمم خوب نیست. وااای نگو 2 ماااااه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2738

کرم شقاق هیدرودرم بگیر عالیه فورا خوب میشه

سینه های منم زخم شد اینو زدم خوب شد اما چپن نوک نداشت سینمو نکرفت دخترم و شیرخشکی شد. سعی کن فقط بزاری مک بزنه تا نوک سینت خوب بشه هم شیرت بیشتر  بیاد.

درمورد خواب نینی ام طبیعیه بلید تحمل کنی تا روند خوابش درست بشه. به مادری خواهری بگو بیان روزا نگه دارن نینیتو تا بخپابی چند ساعت شبا کشش داشته باشی.

تازه اول سختیاو شب بیداریاته

اخه نی نی وقتی بیداره فقط شیر میخواد بغل کسی بند نمیشه بدبختانه

منم شقاق شدید گرفتم یک ماه بچه خون میخورد باشیر

ولی رفتم از داروخانه کرم شقاق گرفتم خداروشکر بهتر شد

منم نی نی تند تند بیدار میشد و شیر میخواست که بعدها فهمیدم بلد نبوده مک بزنه و شیری نصیبش نمیشده به خاطر همین من سینم زخم میشده و اون گرسنه میمونده

فقط باید تحمل کنی و صبوری....

من بعد از یک ماه خوب شدم خیلی سخت بود خیییلییییی

واقعا پیرشدم تو اون یک ماه 

البته سر نی نی اول یک هفته بیشتر طول نکشید و زود خوب شدم  انشاءالله که شما هم زود خوب بشی

التماس دعا

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

اره زهرا جون دکتر گفت سر سینت بزرگه بچه گشنه میمونه ولی اخه وقتی نی نی رو جدا میکنم شیر از دهنش میریزه یعنی گشنه میمونه؟

2706