2410
2553

کسی با رژیم و تخمک گذاری نتیجه دلخواه رو گرفته؟ یه دخترعزیز و دوست داشتنی دارم میخام دومی انشالله پسرشه..

لطفا. اگه شما با این روش به نتیجه رسیدین بیاین اعلام کنید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، با آی یو آی که برای دختر خیلی احتمالش بالاتره..

مامان فاطیمای ناز، پس شما با رژیم دارین پیش میرین، انشالله نتیجه دلخواه رو بگیرین..

دکترتون چقد بهتون احتمال داد که پسر شه؟

2720
2714

آویشان جان پس یعنی برای خواستم هیچ تلاشی نکنم؟ بیخیال شم؟ آخه همه بهم میگن بذار پسری هم بیار، اگه دخترشه بازم ازم نی نی میخان، منم دانشجوام و کلی برنامه دارم، میخوام تموم شه دیگه تو هرجمعی باز بهم نگن انشالله پسری خدا بهت بده.

سلام، با آی یو آی که برای دختر خیلی احتمالش بالاتره..مامان فاطیمای ناز، پس شما با رژیم دارین پیش میرین، انشالله نتیجه دلخواه رو بگیرین..دکترتون چقد بهتون احتمال داد که پسر شه؟

مال من رژیمه و روز تخمکگذاری.والا هرکیو شنیدم رفته پیشش اوکی بوده.نمیدونم توکل بخدا.اول همه چی دست خداست

😍
پس چرا خیلیا میگن ما دقیق و ریز به ریز انجام دادیم نشد، واقعا ادمو ناامید می کنن

ببین عفونت هم خیلی تاثیر داره اگه عفونت باشه وهمه رو موب مو انجام داده باشن عفونت کارو خراب میکنه.واینکه خاست خداوند اگر تمام ذرات عالم دست ب دست دهند تا خداوند نخاهد هیچ کاری انجام نمیشود

😍

میدونی تا دختر نداشته باشیرنمیفهمی چیه، چقد نازو دوست داشتنیه، من این بچه دوم رو بیارم پسر باشه، چون سنم کمه بعد چندسال بعدش، حتما میخام یه دختر دیگه بیارم، بزرگ شن با هم بیان پیشم، باهم بریم خرید،با هم بحث و گفتگو کنیم..  

دختر هرکی نداره تو خونش امید و روح رندگی وجود نداره، بخدا این نظر شخصی خود منه..

2706