2737
2734
عنوان

خیانت همسران

589 بازدید | 21 پست

روزی نیست که توی نی نی سایت تاپیک خیانت نبینیم به نظر شما منشا خیانت در چیه؟  واقعا مگه زن با زن فرق میکنه که یکی همسر خودش رو نمیبینه و سراغ یه زن غریبه میره؟  علتش کم کاری و کوتاهی ما خانوماست یا تنوع طلبی اقایون؟  چه راهکارهایی برای جلوگیری از گسترش خیانت در سطح جامعه پیشنهاد میدین؟  

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون هر گلی یه بویی داره   دوست دارن همشو امتحان کنن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

منشاش بی معرفتی و نامردیه...هم از سمت مردی که یه روزی تعهد داده که همه کس ات باشه و پشت و پناهت باشه و هم از طرف هم جنس لاشی و عوضی که بخاطر هوس زودگذر خودش حاضره پا روی هر چی انسانیته بذاره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

درسته گاهی وقتا هم مردا از طرف ما زنها خیلی مسخره میشن مثلا میگیم چه شکم گنده ایی.. چه هیکل فلانی و اونا فکر میکنن که جذابیت جنسیشونو از دست دادن و بخاطر اینکه به ما و خودشون ثابت کنن هنوز جذابن میرن سراغ نفر سوم متاسفانه 

2738

من جدیدا یه جا خوندم که برحسب تحقیقی که کردن روی آقایون 12درصدشون بخاطر خوشگلتر بودن نفره جدید و داشتن رابطه جنسی گرم بوده.                                           اما بیشترشون  به دلیل کمبود رابطه عاطفی و محبت آمیز    

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

این روزا کسایی رو دورو برم میبینم و میشنوم که خیانت کردن که اصلا فکرش رو هم نمیکردم به کسی جز زن خودشون حتی نگاه هم بکنن

من یکی از مهمترین دلایل به نظرم روابط قبل از ازدواجه خودمم البته ازین قضیه مستثنا نبودم اما خوب همیشه تک پر بودم

اما خوب شما خانم یا اقایی رو فرض کن که با چند نفر همزمان دوست بوده و درحال حاضرم سکس که یه چیز رایج شده توی روابط خود این ادمها وقتی همزمان با 2-3 -4 یا بیشتر رابطه عمیق داشتن که حالا با یکی احساسش بیشترو کمتر بوده و نمیتونستن تعهد رو رعایت کنن

به نظرت فردا روز توی زندگیا رعایت میکنن؟

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

خوب ادم دست از سرزنش خودش برداره خیلی از خانمها از همه نظر تمام و کمال هستن برای همسرشون اما باز همسر میپره

دلیل قطعی نداره به نظرم چیزی که اینروزا خیلی کمرنگ شده تعهده توی هر چیزی و اولین دلیلش عدم تعهده وقتی کسی توی رابطه دوستیش تعهد نداره توی ازدواجشم نخواهد داشت

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2706