2733
2734
عنوان

مامانا باردارم یه لحظه بیاین

277 بازدید | 8 پست

ماه پنجم، بعضی وقتا فکرای بدی در مورد بچم به ذهنم میاد، اینکه نکنه یه مریضی داشته باشه و دکترا نفهمیده باشن! سونو آنومالی و ان تی رفتم نرمال بود. الانم تو اینستا چرخ میزدم دیدم یه مادری عکسای دخترش رو گذاشته که سندرم د ا و ن داشت و نوشته بود با اینکه تمام سونو و آزمایشا رو رفته بودیم هیچ کدوم تشخیص ندادن....منم نگران شدم! گواتر دارم و تحت نظرم نکنه این برا جنینم خطرساز باشه

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش فکرای الکی هم نکن مگه میشه سونوگرافی اشتباه کنه ؟؟؟اونم اگه معتبر باشه خودش میره زیر سوال

من دوازده هفته رفتم سونوی شاکری و آنومالی رو هم رفتم پروین علوی 

ولی خوووووووب نگرانم خدا خودش آرومم کنه

2728
البته که فکر و خیال در دوران بارداری امری عادی و طبیعیه ولی خب سعی کن بهش فکر نکنی به چیزای خوب فکر کن

ممنون خانومی

سلام منم تو بارداری خیلی از این فکرا میکردم تا یه بچه مریض میدم میگفتم اگه بچه من اینطوری باشه چی واصلا نتونستم بارداریه خوبی داشته باشم همه بارداریم به افسردگی گذشت ولی شکر خدا پسرم سالمو سلامت اومد بغلم والان دوماهشه شما اشتباه منو نکن از بارداریت لذت ببر وبسپر به اونیکی بهت داده

خدایااا شکرت واسه فرشته های که به من دادی
سلام منم تو بارداری خیلی از این فکرا میکردم تا یه بچه مریض میدم میگفتم اگه بچه من اینطوری باشه چی واصلا نتونستم بارداریه خوبی داشته باشم همه بارداریم به افسردگی گذشت ولی شکر خدا پسرم سالمو سلامت اومد بغلم والان دوماهشه شما اشتباه منو نکن از بارداریت لذت ببر وبسپر به اونیکی بهت داده

عززززززززیم ممنون انشاالله پسرت صدو بیست ساله شه

2740
من دوازده هفته رفتم سونوی شاکری و آنومالی رو هم رفتم پروین علوی ولی خوووووووب نگرانم خدا خودش آرومم کنه

عزیزم منم اینطور مثل تو بودم.الانم انشاله اگه خدا بخاد میخام واسه دومی اقدام کنم وباز استرسها وترسها.اما چ میشه کرد.همش باید خودمونو دور کنیم ازاسترس .توکل بخدا

😍