2733
2734
عنوان

بتای مشکوک ولی بیبی چک مثبت

59 بازدید | 6 پست

کسی بوده تا حالا؟؟

عدد توش نزده

فقط نوشته مشکوک

یعنی چی

آخه کل بیبیام مثبته

دکترم گف مثبته ولی برا اطمینان بیشتر ازمایش بده

ی خانم بد اخلاق که عاشق شوهرشه 😌❤️اگه مامان بشم یه کاغذ میچسبونم در اتاقم مینویسم هروقت بغل لازم داشتی من اولین نفرم که بغلت میکنم البته در صورت خونه نبودن بابات🤭🦋

باید تیتر بتا میدادی بهت عدد میداد عزیزم الانم اصلا استری نداشته باش 

انشالله که بارداری 

بعد از عید برو ازمایش بده 

😻انشالله که بسلامتی این دوران و بگذرونی 

😻امیدوارم دامن همه چشم انتظرارا بزودی سبز بشه

باید تیتر بتا میدادی بهت عدد میداد عزیزم الانم اصلا استری نداشته باش  انشالله که بارداری  ...

همه میگن مثبته

ی خانم بد اخلاق که عاشق شوهرشه 😌❤️اگه مامان بشم یه کاغذ میچسبونم در اتاقم مینویسم هروقت بغل لازم داشتی من اولین نفرم که بغلت میکنم البته در صورت خونه نبودن بابات🤭🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه فکرای منفی نکن عزیزم  با انرژی مثبت با وجود تو دلیت  سالتو شروع کن  دوست داشتی ...

باشه عزیزدلم 

همه میگن مثبته

مثبته عزیزم زود رفتی منم یکهفته پیش گفتن مشکوک بعد چهار روز رفتم مثبت شد انشاالله برای تو هم همینطوره عزیزم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
مثبته عزیزم زود رفتی منم یکهفته پیش گفتن مشکوک بعد چهار روز رفتم مثبت شد انشاالله برای تو هم همینطور ...

فداتبشممممم