2733
2734
عنوان

اینارو بدونی بد نیست

135 بازدید | 5 پست

دوستان حالا که عیده یسری چیزارو بدونید بعضا برای در اوردن حرص بقیه حاضر هر کاری کنن ریا کنن نمایش بدن تظاهر کنن ،مثلا طرف تو خونه با زنش یا شوهرش خروس جنگین ولی تا شمارو میبینن میمون بازیاشون گل میکنه برای حرص در اورد شما کلی ادا اوصول عاشقانه در میارن، این افرادو تحویل نگیرید به ادهاشون هم توجه نکنید، اونا دنبال توجه هستن و واکنشتونو ببینن و دنبال بازی کردن و حقه بازی دست انداختن بقیه، چهارتا ادم دورشون میبینن خودشونو چس میکنن که نقشه هاشونو عملی کنن 

چندین زوج دیدم گفتن عید بریم فلانیو بسوزونیم بیایم یا دیدم مردی که به زنش گفته بریم فلان جا  حرص فلانیو در بیاریم 

این افرادو فقط چس محل کنید انگار وجود خارجی ندارن، بخاطر اینکه تنها نمونید چهار تا ادم بیخودو وارد زندگیتون نکنید، خیلیا پوچن جلوی شما ادا اوصولن مثل بلاگرای پوچ اینستا که فقط دنبال پول و منفعت خودشونن ولی از در خیر خواهی وارد میشن و تظاهر میکنن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا اینکه یکی تو جمع مبادی اداب رفتار کنه و بحث و درگیریشو نیاره و باب فضولی و دخالت دیگران رو باز نکنه میشه میمون بازی؟

با بخش اول حرفت شدیدا مخالفم

لا بخش دوم حرفت شدیدا موافقم

هستن کسایی ک برای در اوردن حرص دیگران کارهایی کنن

چشم غمها بشودکورتومستانه بخند  
2731
وا اینکه یکی تو جمع مبادی اداب رفتار کنه و بحث و درگیریشو نیاره و باب فضولی و دخالت دیگران رو باز نک ...

بعضیا ادا در میارن جلوی بقیه من کی‌گفتم کسی که ارومه بعضیا نمایش میدن که بقیرو حرص بدن گول این افرادو نخوریم وگرنه کسیکه کاری بکسی نداره مشکلش چیه متوجه منظور من نشدی 

یادم باشه جلو کسی باشوهرم خوب رفتار نکنم تا اینطوری فکر نکنه

دوست عزیز شما مگه تظاهر میکنی یسریا برای حرص دادن بقیه تظاهر میکنن شما نیتت درست باشه هر جور میخوای رفتار کن ولی بعضیا میبینن زندگی فلان زوج مشکلاتی داره از عمد جلوی شخص رفتارایی میکنن که حرصش بدن