2733
2734
عنوان

چی بپوشم؟

442 بازدید | 16 پست

سلام. عروسی برادر همسرم هست. لباس زیاد دارم.بلند بپوشم یا کوتاه؟هر دو بهم میاد. هر دوهم گیپور و ساتن باهم کار شده. کوتاه سن رو کمتر نشون میده و شیکار هست به نظر خودم ولی باند خانومانه تر هست و رسمی تر. کدوم رو بپوشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا برادرشوهرم  بلند پوشیدم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731

ما معمولا عروسي خيلي نزديك براي رسمي تر بودن بلند ميپوشيم ولي زياد نسبت نزديك نباشه كوتاه منا سبتره اگه هر دوش بهت مياد بلنده رو بپوش بنظر من.خوش بگذره  

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

هر کدوم رو دوست داری بپوش ولی به نظرم بلند بهتره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دوستان ادرس پیج اینستا یا کانال لباس مجلسی دارید بذارید بطفا

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2738

الان بلند مدشده.والا من چندجا مهمونی و عروسی رفتم حتی فامیلهای دور و دخترهای جوون خیلی امروزی هم بلند پوشیده بودن.اینستاروخم ببینی تو همه این پارتی ها هم بلند مدشده.تازه سما فامیل نزدیکی بلند شکیلتره

2706