2737
2734
عنوان

دخترخاله‌ی همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 222582 بازدید | 78 پست

راز جان باید کاملا صریح و بدون پرده باهمسرت صحبت کنی دلیل کارش رو بپرسی شاید قانع بشی ک سو تفاهم هست در عیر این صورت دلیل بخواه و مشکل رو دوتایی حل کنید فقط اگر بخوای بریزی تو خودت حل نمیشه باید مطرح کنی

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حرف کسی رو شروع کرد شما هم سوال بپرس برسی به پسر عموش

شاید برای شما خنده دار باشه. اما واقعا چند بار این کار رو امتحان کردم. دوستش را مثال زدم. با کمال تعجب متوجه شدم واقعا حریص شده که به حرفام ادامه بدم.......

2728

کاملا منظورتو فهمیدم شوهر منم اینجوری بود ولی یکبار به شدت اعتراص کردم گفتم که دیگه دوست ندارم این حرفارو دیگه شوهرمم ادامه نداد الانم رابطمون از معمولی هم بهتره یجور اعتیاده جوری که بدون اون حرفا بهش کیف نمیده پس سعی کن جلوش وایسی 

2738

بعضی از افراد با تصورات و تخیلاتشون سعی می کنن ارضا شن و فرد مقابلشون متوجه این موضوع نمیشه ولی همسر شما کار زشت و قبیحی می کنه اگه اسم شخص دیگه ای رو تو رابطه میاره ولی اگه صحبت ها مجسم کردن یه خانمه فقط شما اون خانم خودت تصور کن نه دخترخاله طرف ذهنشو پیش اندام خودت ببر ، زن و شوهر طول روز حالت عادی می تونن با هم در مورد مشکلاتشون صحبت کنن مطمئن باش با صحبت مشکلت حل میشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
کاملا منظورتو فهمیدم شوهر منم اینجوری بود ولی یکبار به شدت اعتراص کردم گفتم که دیگه دوست ندارم این حرفارو دیگه شوهرمم ادامه نداد الانم رابطمون از معمولی هم بهتره یجور اعتیاده جوری که بدون اون حرفا بهش کیف نمیده پس سعی کن جلوش وایسی

باشه عزیزم. حتما این کار رو می کنم. 

Wooooow

ببین اگه با حرفای تو هم مشکلی نداره پس ایشون فانتزی های جنسیش زیاده .. اصلا مشکل دخترخاله اش نیست حالا شاید اندام برجسته و خاصی داره که یهو تو اون لحظه تو ذهنش تداعی میشه .. ایشون احتمالا با حرف ارضا میشه خودت بحثو  بگیر تو دستت .. هی از اندامت بگو از اندامش بگو .. سعی کن قضیه سمت شخص سومی نره

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2706