2733
2734
مرسی 😂❤️

😁👍

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

من دیگه برم

بیش از حد فسفر سوزوندم 😁

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سال بعد یا دو سال بعد ممکن شوهرت یکم جدی ظاهرا ولی مهربون ، باهات مهربون و پولدار به نسبت 😁

د مورد آینده من چی حس می‌کنید؟

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ن حاجی نرو

دیگه دیر شده....

د مورد آینده من چی حس می‌کنید؟

اگع تلاش کنی به هدفت میرسی (خیلی به حسم فشار آوردم تونستم اینو بگم)

جدی : آره یه هدفت میرسی انشاالله و موفق میشی

ولی حس میکنم خیلی ناامیدی...

اگع تلاش کنی به هدفت میرسی (خیلی به حسم فشار آوردم تونستم اینو بگم) جدی : آره یه هدفت میرسی انشاالل ...

درست حس می‌کنی

ممنون عزیزدلم

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ن ولی من دوست داشتم

حس می کنم از دستت ناراحت ، بخاطر همین کارش یکم از زندگی ناامید شدی

به نظرم بهتره پس تو کلاس های آموزشی مثل یوگا شرکت کنی تا حالت بهتر بشه ، چون خیلی برای پروستات خوبه ، پس منم نظرم دقیقا همینه

من بهت دروغ گفتم ، بزار راستشو بگم.... راستش حسم میگه علی یه مشکلی داره ، اون از دستت خیلی ناراحت و میخواد از تو جدا بشه و بره با آیدا ازدواج کنه

اینجوری واسه هر دوشون بهتره

چون تو بین اونا قرار گرفتی ، باید خودتو جای آیدا قرار بدی و بهترین انتخاب رو بکنی ، وجود تو میتونه آینده آیدا رو یا علی خراب کنه ، به نظرم بهتره با آیدا راجب اون صحبت کنی ، چون به نظرم اگه اینکارو نکنی ممکن علی به دوستش بگه که همون کاری که قبلا داشته بود ، انجام میداد رو تو اون کارگار قدیمی که مادر بزرگ پدرش به اون داده بود ، ولی اون ازش نگهداری نکرد و نابود شد ، بعدش قرض بالا آورد ، واسه همون بود که آیدا و پدرش درباره اون قضیه ی داییشون که قرار بود پیش آیدا برای یسری کار ها بره و گفت بیاد پیش تو تا با هم مسافرت برید ، و آره دیگه کامل توضیح دادم داستان از چه قرار

حس می کنم از دستت ناراحت ، بخاطر همین کارش یکم از زندگی ناامید شدی به نظرم بهتره پس تو کلاس های آمو ...

دهتتت سرویسسسس😐😂😂😂😂😂از اولش ایسگا بودم؟

آیدا خود منم

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
دهتتت سرویسسسس😐😂😂😂😂😂از اولش ایسگا بودم؟ آیدا خود منم

😂😂😂 کلا چرت و پرت نوشتم😍🤣🤣