2752
2734
مرسی 😂❤️

😁👍

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

من دیگه برم

بیش از حد فسفر سوزوندم 😁

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سال بعد یا دو سال بعد ممکن شوهرت یکم جدی ظاهرا ولی مهربون ، باهات مهربون و پولدار به نسبت 😁

د مورد آینده من چی حس می‌کنید؟

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ن حاجی نرو

دیگه دیر شده....

د مورد آینده من چی حس می‌کنید؟

اگع تلاش کنی به هدفت میرسی (خیلی به حسم فشار آوردم تونستم اینو بگم)

جدی : آره یه هدفت میرسی انشاالله و موفق میشی

ولی حس میکنم خیلی ناامیدی...

اگع تلاش کنی به هدفت میرسی (خیلی به حسم فشار آوردم تونستم اینو بگم) جدی : آره یه هدفت میرسی انشاالل ...

درست حس می‌کنی

ممنون عزیزدلم

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ن ولی من دوست داشتم

حس می کنم از دستت ناراحت ، بخاطر همین کارش یکم از زندگی ناامید شدی

به نظرم بهتره پس تو کلاس های آموزشی مثل یوگا شرکت کنی تا حالت بهتر بشه ، چون خیلی برای پروستات خوبه ، پس منم نظرم دقیقا همینه

من بهت دروغ گفتم ، بزار راستشو بگم.... راستش حسم میگه علی یه مشکلی داره ، اون از دستت خیلی ناراحت و میخواد از تو جدا بشه و بره با آیدا ازدواج کنه

اینجوری واسه هر دوشون بهتره

چون تو بین اونا قرار گرفتی ، باید خودتو جای آیدا قرار بدی و بهترین انتخاب رو بکنی ، وجود تو میتونه آینده آیدا رو یا علی خراب کنه ، به نظرم بهتره با آیدا راجب اون صحبت کنی ، چون به نظرم اگه اینکارو نکنی ممکن علی به دوستش بگه که همون کاری که قبلا داشته بود ، انجام میداد رو تو اون کارگار قدیمی که مادر بزرگ پدرش به اون داده بود ، ولی اون ازش نگهداری نکرد و نابود شد ، بعدش قرض بالا آورد ، واسه همون بود که آیدا و پدرش درباره اون قضیه ی داییشون که قرار بود پیش آیدا برای یسری کار ها بره و گفت بیاد پیش تو تا با هم مسافرت برید ، و آره دیگه کامل توضیح دادم داستان از چه قرار

حس می کنم از دستت ناراحت ، بخاطر همین کارش یکم از زندگی ناامید شدی به نظرم بهتره پس تو کلاس های آمو ...

دهتتت سرویسسسس😐😂😂😂😂😂از اولش ایسگا بودم؟

آیدا خود منم

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
دهتتت سرویسسسس😐😂😂😂😂😂از اولش ایسگا بودم؟ آیدا خود منم

😂😂😂 کلا چرت و پرت نوشتم😍🤣🤣