2733
2734
اخه میگم اسم بدونی بهتره باششش😂😂

😂

آخه متنت اینجوری میشه :

آیدا و علی با هم قهرن ، چون علی به من گفت خر ،ولی آیدا باهاش اوایل سرد شد بعد من آشتی کردم تا امروز با علی آشتی هستیم

😑

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ظاهر یا شخصیت من بگو کیفیت حستو بررسی کنم 😁

حس میکنم یکم شیطون هستی

مهربون و ناز انگار یکم 😂

مهربون هستی

حس میکنم قدت خیلی بلند نیست ، متوسط نهایتا

بعدش 🤔

چی بگم باز؟

صورتت نسبتا رو به گرد یکم

البته حدودا نه اینکه گرد کامل ، به نسبت بزرگسالان گرد تر (فکر کنم این آخری رو چرت گفتم)

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
نه اصن بچه نیستیم خدایی خیلی سم بود جملتتتتت😂😂😂😂اره میدونم یکم بد پرسیدم

😂😂😂😂😂😂 مثال بود بیشتر

2731
از ظاهر و شخصیت منم بگوووووو

کلت نه گرد و بیضی شدیددددد (نسبتا رو به بیضی ولی نه خیلی زیاد)

یکم ظاهرت نسبتا جدی البته مهربون هستیا

مو سیاه

پوستت جو گندمی نسبتا

حس میکنم یکم شیطون هستی مهربون و ناز انگار یکم 😂 مهربون هستی حس میکنم قدت خیلی بلند نیست ، متوسط ...

😂😂😂😂 باریکلاااااا نههه باریکلااا 😂 ماشالا عزیزم حست بد نیس فک کنم بالای ۸۰ درصد بشه روت حساب کرد 😍

حالا ک اینطور شد باید در مورد ازدواجم پیشگویی کنی 😉 بگو چطور شوهر و ازدواجی گیرم میاد ؟ چه زمانی ؟ وضع مالیش چطوره 😂

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
2740
😂😂😂😂 باریکلاااااا نههه باریکلااا 😂 ماشالا عزیزم حست بد نیس فک کنم بالای ۸۰ درصد بشه روت حساب کر ...

سال بعد یا دو سال بعد ممکن

شوهرت یکم جدی ظاهرا ولی مهربون ، باهات مهربون و پولدار به نسبت 😁

کلت نه گرد و بیضی شدیددددد (نسبتا رو به بیضی ولی نه خیلی زیاد) یکم ظاهرت نسبتا جدی البته مهربون هست ...

اولیا درست ولی پوستم سفید و موهام بوره ،خاکبرسر علی انقدر خوشگلم کوره نمیبینه  کفاثط

اولیا درست ولی پوستم سفید و موهام بوره ،خاکبرسر علی انقدر خوشگلم کوره نمیبینه  کفاثط

😂😂😂😂

من حس نهم دارم ، حیف شد.... (جدی سوال بپرس ، تا حدی میتونم کمکت کنم)

د مورد من یه چیزی بگو لطفا

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
سال بعد یا دو سال بعد ممکن شوهرت یکم جدی ظاهرا ولی مهربون ، باهات مهربون و پولدار به نسبت 😁

چرا وقتی عکسمو دید اومد تعریف کرد ازش ،باچه رویی؟نگفت عیبه یا خجالت بکشه انقدر رک بگه؟😶😐

سلام خوبین میشه بگید راجبه اینده کاریم و ازدواجم چی حس میکنین؟

حس میکنم موفق میشی انشاالله

ازدواجت ۳ سال بعد

کارت هم به مرورررر بهتر میشه

سال بعد یا دو سال بعد ممکن شوهرت یکم جدی ظاهرا ولی مهربون ، باهات مهربون و پولدار به نسبت 😁

مرسی 😂❤️

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
2706