2726

خانمهای عزیز خواهش میکنم لطفا شنیده ها و دیده هاتونو از این بیمارستان بفرمایید .برای طبیعی چه امکاناتی دارند ؟

سلام عزيزم 

من اونجا زايمان طبيعي داشتم 

از هر لحاظ عالي بود مخصوصا زايمان در حضور همسر داشت 

پرسنل و تميزي بيمارستانم عالي بود 

بازم سوالي داري بپرس جواب ميدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

اتاق دردش هم خصوصي بود همسرتم از اول پيشته يه ماما هم واسه شما هست 

اتاقاي مادرونوزادشم خصوصيه و فوق العاده تميز و دلباز 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لعيا جان من سال ٩٤ اونجا بودم هزينه زايمان طبيعي ٤ تومن بود ما چون بيممون نيروهاي مسلح بود ١/٢٥٠ داديم

ماهناك جان من دكترم دكتر ليلا محمدي بودن 

سلام عزيزم من اونجا زايمان طبيعي داشتم از هر لحاظ عالي بود مخصوصا زايمان در حضور همسر داشت پرسنل و تميزي بيمارستانم عالي بود بازم سوالي داري بپرس جواب ميدم

مرسی زهرا جان 

من بیمه تکمیلی دارم 

میخوام بدونم امکانات زایمان طبیعی اشون چیه؟ وان و توپ و ...

بیمارستان صارم میتونم برم اما دکترهای اونجا فقط بدرد خود زایمان میخورن نه پیگیری نه ماه بارداری - من دکتر خودم که خیلی راضیم محب کوثر میره 

سه بار صارم رفتم ، موندم واقعا دکتر خودم کجا دکترهای صارم کجا -

اما خوب صارم بلحاظ امکانات زایمان خیلی خوبه - میخوام بدونم محب کوثرم خوبه ؟

سلام عزيزم من اونجا زايمان طبيعي داشتم از هر لحاظ عالي بود مخصوصا زايمان در حضور همسر داشت پرسنل و تميزي بيمارستانم عالي بود بازم سوالي داري بپرس جواب ميدم

سلام عزیزم.هزینش چه قدربود؟