2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
طبیعی هستش احتمالا آهنگ باهاش گوش دادید و فیلم نگاه کردید و فییلتر شکن تون همیشه فعال بوده 

خب مگه استفاده دیگه ای گوشی داره😐

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
خب مگه استفاده دیگه ای گوشی داره😐

خب دیگه اینها مواردی هست که سلامت باطری رو پایین میاره بچه های من همراه با آیفون یه گوشی دیگه هم دارن که برای آهنگ و فیلم از اون استفاده می کنن

کاربر آقا

من گوشی ارزون دارم باتریش مشکل داشت عوض کردم نه تنها خوب نشد بلکه مشکلاتش بیشترم شد، 

اگه میخوایی عوض کنی از چند نفر که مارک گوشیت رو دارن و عوض کردن بپرس ببین ارزش داره یا نه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706