2737
2739
عنوان

چرا همتون اینقدر بیحال و بیخیال هستین نسبت به عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34511 بازدید | 727 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عید نوروز و خیلی دوست دارم ، ولی سال تحویل خیلی ساعتش بده ....بچه های من ساعت ۶ و نیم روز تعطیل ب ...

خب شب زود بخوابین بیدار باشین 

من که تصمیم گرفتم ظهر بخابم و کل شب بیدار بمونم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2731
حامله ایم 😖تو ماه نهم حاملگی واقعا هیچی جز بغل گرفتن نی نی اهمیت نداره برام 

😂خب نی نی که فرار نمیکنه 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2738

بیخیال نیستن خیلیا در حال تکاپو و خرید عیدن میری بازار هر کسی در حال خرید هر اندازه حالا همه جا شلوغ

یه قالیشویی ما میخواستیم قالی بدیم تا چند وقت نوبتش پر بود

منتهی اینجا مجازی حالا طرف نشسته داره آجیل میخوره به ماهی قرمزش نگاه میکنه بعد میگه عید کیه عید نمه نه عید چیه اینجا کجاست من کجام☺

یا ملجئی عند اضطراری....خدایا پناهم تویی....     آقا هستم.
نه ب رقصت نه ب دعات😁 انشاالله همیشه همه خوش باشن

چرا مگه هر کی دعا کنه نباید برقصه 😁

چون تورمه  چون دلار شده ۶۰تومن و معلوم نیس چی قراره سرمون بیاد در اینده چون هرچی زمان میره جل ...

کاملا حق باشماست

ولی حال دریاب تا به فکر اینده باشیم

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲.۴۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
2706