2733
2734

لطفا مسخره نکنین شاید برای شما خنده دار باشه اما برای خودم معضلی شده که آزارم میده من تو برخورد اول با آدم ها نه همشون یه عده 

حس میکنم بوی تعفن خیلی بدی میدن طرف حموم رفته، عطر زده ولی بازم حسش میکنم مشکل از اون نیس من انگار مشکل دارم یه جوریه که نمی‌تونم تحملش کنم نمیدونم چطور بگم کلا نه فقط بویایی همه احساسم بهش بده اطرافیانم چیزی حس نمیکنن میگن خیال میکنی ولی خیال نیس بعدش که یه مدت میگذره میفهمم طرف چطور آدمی بوده یا با رفتارش یا حرفاش یا هرچیزی 

قبل از اینکه خودشو نشون بده من بوشو حس میکنم 🤦‍♀️

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه جالب ، هر کسی چنین توانی نداره ، از آدم‌های خوب بویی حس نمیکنی ؟ 

نه اصلا 

فقط اونایی که بعدا میفهمم مشکلی بوده‌ 

چه جالب و عجیب   

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740

منم وقتی تو برخورد اول از کسی انرژی لازمو نگیرم دیگ محاله باهاش اوکی شم

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
همیشه از عطر و حموم نیس که گاهی شاید پای یک گوز در میان است😅😂🤣

نه نمیدونم چطور بگم ببین بوی اون نیس

یه چیزی مثل تعفنه که اصلا نمیشه تحملش کرد 

منم وقتی تو برخورد اول از کسی انرژی لازمو نگیرم دیگ محاله باهاش اوکی شم

آفرین منم همینو میگم فقط بوشم حس میکنم 

2706